Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria do DJI Mini 3 / Mini 3 Pro

Wyniki: 55

Drony DJI Mini 3 i Mini 3 Pro to jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu na rynku. Wysoka jakość, kompaktowe rozmiary i bogata funkcjonalność sprawiają, że sprzęty z tej serii cieszą się uznaniem m.in. wśród miłośników powietrznej fotografii, a także entuzjastów pilotowania dronów. Aby wyciągnąć z DJI Mini jeszcze więcej, warto postawić na przydatne akcesoria dostępne w ofercie sklepu MegaDron.

Części i akcesoria serwisowe DJI Mini 3

Regularne użytkowanie drona może prowadzić do zużycia różnych komponentów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części zamiennych i akcesoriów serwisowych. W asortymencie MegaDron dostępne są m.in. śmigła i drążki sterowania do DJI Mini 3 – akcesoria tego typu pozwolą Ci szybko i sprawnie wymienić uszkodzone elementy. W ten sposób możesz samodzielnie przeprowadzać proste naprawy i czynności konserwacyjne, zapewniając sobie długą żywotność sprzętu.

Akcesoria do drona DJI Mini 3: akumulatory, huby ładujące i wiele więcej

Pojedyncze ładowanie baterii drona DJI Mini 3 pozwala na ok. 30 minut lotu. W związku z tym, planując dłuższą zabawę z dronem, warto wyposażyć się w zapasowe akumulatory. Nasza oferta obejmuje oficjalne akcesoria od DJI, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i pełną kompatybilnością z dronami producenta. Kupisz u nas także huby ładujące, które pozwalają na sprawne i bezproblemowe ładowanie do 3 akumulatorów jednocześnie. Sprawdź ofertę MegaDron i wybierz akcesoria do drona DJI Mini 3, z którymi korzystanie z urządzenia będzie jeszcze przyjemniejsze!

Antena DJI Mini 3 Pro – jeszcze większy zasięg lotu

Chcesz zwiększyć zasięg lotu swojego drona? Dobrym pomysłem może być skorzystanie z dodatkowej anteny montowanej na kontrolerze. W ofercie MegaDron znajdują się specjalne anteny panelowe najbardziej zaufanych producentów, które łączą funkcjonalność z wysoką jakością wykonania. Zapewniamy także profesjonalne usługi montażu anten. Antena DJI Mini pozwoli Ci latać jeszcze dalej, zachowując pełną kontrolę nad dronem nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Kontroler DJI Mini 3: akcesoria do pilota

Oferta sklepu MegaDron to nie tylko akcesoria do dronów, lecz także do kontrolerów. Zapasowe drążki, wytrzymałe osłony, nakładki ochronne, uchwyty i regulatory prędkości – znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do bezpiecznych i wygodnych lotów. Zapewniamy dostęp do rozwiązań od renomowanych producentów, którzy są w stanie zaoferować najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość swoich produktów.

Filtry, pokrowce i pozostałe akcesoria do drona DJI Mini 3

W ramach tej kategorii dostępne są także m.in. filtry na obiektyw, pokrowce dostosowane do poszczególnych modeli dronów czy osłony śmigieł. Ponadto w sklepie MegaDron możesz zakupić specjalne ubezpieczenie DJI Care Refresh. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą – to propozycje od pasjonatów dla pasjonatów. Z nami Twoje loty będą jeszcze bardziej ekscytujące, a ujęcia z powietrza staną się bardziej profesjonalne!

pixel