Zapisz na liście
Stwórz nową listę

BetaFPV - wyścigowe drony na start!

Wyniki: 83

BetaFPV - wyścigowe drony na start!

BetaFPV to stosunkowo młoda marka, która w krótkim czasie zdążyła wyrobić sobie stabilną pozycję na rynku dronów. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z przystępną ceną sprawiają, że opisywane systemy w zawrotnym tempie zyskują na popularności. W ofercie BetaFPV znajdziemy zarówno drony wyścigowe dla zaawansowanych pilotów, jak i osób, które dopiero zaczynają przygodę z pilotowaniem bezzałogowych statków powietrznych. Drony BetaFPV umożliwiają obserwację rejestrowanego obrazu z perspektywy pierwszej osoby (first person view). W specjalnych goglach znajduje się doskonałej jakości wyświetlacz, odtwarzający obraz rejestrowany przez kamerę.

Drony BetaFPV - zacznij przygodę z FPV!

Drony sygnowane markę BetaFPV wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i bardzo niską wagą. Takie połączenie umożliwia użytkowanie systemu w miejscach, w których wykorzystanie klasycznych dronów jest zabronione lub niebezpieczne. Aerodynamiczna konstrukcja i mocny silnik pozwalają na osiąganie zawrotnych prędkości nie tylko w przypadku lotu na wprost, lecz także podczas pokonywania ciasnych zakrętów. Zaawansowana aparatura sterująca zapewnia duży zasięg, stabilne połączenia oraz precyzyjne manewrowanie pomiędzy naturalnymi i sztucznymi przeszkodami. Niewielkie urządzenia nazywane whoopami są wybierane przez amatorów sportowej rywalizacji i walki o miejsce na podium oraz przez miłośników freestyle’u, czyli wolnego stylu pilotowania.

BetaFPV - parametry techniczne dronów wyścigowych

W asortymencie naszego sklepu proponujemy m.in. kompletne zestawy zawierające drona z kamerą, nadajnik, gogle, akumulatory i niezbędne akcesoria. To wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść do świata wyścigów FPV. Ponadto oferujemy drony bez kamery, których waga nie przekracza 100 g. Modele tego typu świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W naszym sklepie znajdziesz także szeroki wybór akcesoriów, począwszy od dodatkowych akumulatorów, poprzez kamery, ładowarki sieciowe, anteny, aż po elementy konstrukcyjne, takie jak śmigła i ramki.

Drony wyścigowe BetaFPV - wejdź do świata niepowtarzalnych emocji

Drony BetaFPV gwarantują niezapomniane wrażenia z lotów. Oglądania świata z odmiennej perspektywy, rywalizacja z innymi pilotami i doskonalenie umiejętności to tylko wybrane możliwości wykorzystania dronów. Systemy FPV przede wszystkim gwarantują świetną zabawę dla osób w każdym wieku. Zapierające dech w piersiach akrobacje, przelatywanie pomiędzy przeszkodami i wykonywanie ciasnych nawrotów - to wszystko czeka na Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z doświadczonymi doradcami, którzy pomogą wybrać system dopasowany do konkretnych potrzeb i wymagań pilota.

pixel