Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Darmowe zwroty - Paczkomat

zwrot towaru

Kupione towary zwrócisz za darmo do Paczkomatu

Zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Dbamy o Twój komfort, dlatego dajemy aż 30 dni na zwrot od momentu otrzymania zamówienia. Niezależnie od tego, w jaki sposób dokonałeś zakupu, produkty możesz zwrócić wygodnie - poprzez darmowy zwrot do Paczkomatu, odesłać kurierem lub dostarczyć do salonu. Jeśli masz jakieś wątpliwości - skontaktuj się z nami.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach! Bez drukowania.

W naszym sklepie zwroty są bardzo proste. Wystarczy zarejestrować zwrot na koncie w sklepie online, a w formularzu zwrotu otrzymasz 10 znakowy kod nadania w Paczkomacie. Dzięki integracji naszego sklepu z darmowymi zwrotami Paczkomatów kupujesz bez stresu i obaw!

1 Wypełnij formularz online Wygeneruj dokumenty zwrotu. Formularz zwrotu będzie zawierać 10 znakowy kod zwrotu.
2 Nadaj paczkę Zapakuj bezpiecznie zwracane towary. Udaj się do paczkomatu, na ekranie wpisz otrzymany 10 znakowy kod zwrotu, wybierz gabaryt i umieści paczkę w skrytce.
3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Do Paczkomatu można nadać przesyłkę o wymiarach maksymalnych: 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

Zwrot aktywowanego sprzętu

W przypadku chęci dokonania zwrotu towaru, który wymaga aktywacji (m.in DJI, Autel) ze względu na jego specyfikacje, uprzejmie prosimy o przemyślane użytkowanie. Wraz z aktywacją urządzenia następuje jego zarejestrowanie w systemie producenta, co skutkuje uruchomieniem czasu obowiązywania gwarancji, którą jest objęty. W przypadku zwrotu aktywowanego produktu, ze względu na obniżenie jego wartości, zastrzegamy sobie prawo do zwrotu kwoty w niepełnym wymiarze (zgodnie z art.34 pkt.4 Ustawy o prawach konsumenta).

pixel