Wypożyczalnia dronów, kamer i gimbali

sklep z dronami
megadron sklep z dronami
megadron - sklep

Wypożyczalnia sprzętu DJI w Gdyni – nie musisz kupować, możesz korzystać

Zapraszamy do naszej nowej usługi, która pozwoli Ci na zrealizowanie swoich planów czy marzeń, bez konieczności kupowania drogich sprzętów, takich jak gimbale czy deskorolki elektryczne. Wypożyczalnia sprzętu MegaDron to najlepszy sposób na przekonanie się, czy warto inwestować w dane urządzenie.

W swojej ofercie posiadamy:

 • Mavic Mini Combo
 • Phantom 4 Pro
 • Mavic 2 Zoom
 • Mavic Air 2
 • Matrice 200
 • Kamera termowizyjna Zenmuse XT2
 • DJI Goggle RE

Oferta może ulec zmianie. Do każdego wynajmu podchodzimy indywidualnie.

Gdzie wynająć drona?

W celu wyceny koszty wynajmu prosimy o wysłanie wiadomości email na adres sklep@megadron.pl

W treści prosimy o określenie:

 • okresy wynajmu (ilość dni)
 • modelu
 • termin wynajmu
 • ilość potrzebnych akumulatorów

Dla kogo stworzyliśmy wypożyczalnię sprzętu?

Dla osób, które przebywają w Gdyni, Gdańsku, Sopocie lub okolicy i chcą sprawdzić i przetestować dane rozwiązania, ale także dla tych, którzy myślą o zakupie urządzeń. To łatwa i szybka forma, która sprawia, że możesz skorzystać z naszych produktów. Planujesz zakup? Nie wiesz, jak się jeździ na desce elektrycznej? Chcesz sprawić sobie przyjemność albo sfilmować wydarzenie rodzinne? Wybierz jeden z naszych sprzętów i wypożycz go, zamiast inwestować wiele, by kupić go i się zawieść. To właśnie dla tych osób otworzyliśmy naszą wypożyczalnię gimbali.

Jaki sprzęt można wypożyczyć?

Drony

W naszym asortymencie będzie pojawiało się coraz więcej urządzeń. Nie chcemy się ograniczać, choć obecnie to przede wszystkim wynajem sprzętu video oraz wynajem gimbali. Chcemy udostępniać nowe sprzęty od DJI, które możecie testować przez dowolnie wybrany czas. Dzięki temu, że nasze sprzęty są wykonane z wysokiej klasy materiałów oraz że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów DJI w Polsce, korzystasz z najlepszych rozwiązań i nie martwisz się o bezpieczeństwo. 

Gimbale

Jednym z flagowych produktów, które udostępniamy w naszym wynajmie gimbali jest model DJI Osmo Mobile. To gimbal doskonałej jakości, przeznaczony do smartfonów. To zupełnie inne podejście do nagrywania filmików telefonem. Jest wygodny i lekki, kompatybilny z wieloma modelami oraz intuicyjny w sterowaniu. Doskonały sposób stabilizacji sprawia, że nie musisz martwić się o płynność i dokładność nagrania. DJI Osmo Mobile to także śledzenie obiektu czy podgląd w aplikacji DJI GO. Dodatkowo w nowym modelu firma DJI postawiła na całkowicie inną konstrukcję stabilizacyjną, co sprawiło, że Osmo Mobile stał się prekursorem, jeśli chodzi o płynność obrazu.

Deskorolki

Jeśli nigdy nie miałeś możliwości jeździć na deskorolce elektrycznej, a planujesz jej zakup, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Przedstawiamy deskorolkę Yuneec E-GO 2, czyli lekką, szybką i wygodną deskorolkę do jazdy po mieście. Jej prędkość to nawet 20 km/h, a przy tym sterowanie, które jest intuicyjne i wygodne. Deskorolka jest zwrotna i łatwo nią manewrować. Yuneec E-GO 2 jest produktem nowym. Waży niecałe 7 kg, co jak na deskorolkę, która jest dostępna z baterią pozwalającą na jazdę do 4 godzin jest doskonałym wynikiem. Łatwy w obsłudze i wygodny pilot lub aplikacja – tak można sterować deskorolką od Yuneeca. Warto przetestować ją i przejechać się, zanim zdecydujesz się na kupno.

Kamery termowizyjne

Skorzystaj z wynajmu DJI. Zapraszamy do rezerwacji wynajmu sprzętu od DJI i wykorzystania możliwości, by sprawdzić dokładnie, jak działają różne sprzęty. W ofercie mamy także między innymi gogle VR od DJI do dronów z doskonałą, szybką transmisją oraz wiele innych urządzeń, dzięki którym będziecie mogli poczuć frajdę. Technologia powinna być bliżej nas.

Korzystam z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką.
Akceptuję ciasteczka
pixelpixelpixelpixel