Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Aparatury do drona RC i FPV

Wyniki: 16

Szukasz wygodnego i funkcjonalnego kontrolera do Twojego drona? W naszym sklepie znajdziesz praktyczne aparatury do drona RC i FPV, które zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.

Profesjonalna aparatura do drona RC

Lekkość, wygoda i komfort użytkowania to słowa, które najlepiej opisują aparaturę do drona DJI RC. Jest to urządzenie sterujące – pozwala na sterowanie dronem przez maksymalnie 4 godziny. Kontroler DJI RC wyposażony jest w duży 5,5-calowy wyświetlacz FHD. Pozwala on na obserwowanie na bieżąco obrazu rejestrowanego na kamerze nawet wtedy, gdy dron znajduje się w odległości aż 8 km od operatora.

Aparatura FPV do dronów

Aparatura do drona FPV to wygodny w obsłudze joystick z gimbalami Hall i niezawodnymi łożyskami kulkowymi. Sprzęt jest odpowiedni do wygodnego sterowania dronami, kompatybilny np. z modelami BetaFPV, Syma i Tango. Nowoczesna aparatura do dronów to wygodne urządzenia do sterowania. Wybierz oryginalne kontrolery RC i FPV, aby latanie stało się jeszcze prostsze. Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci, który kontroler będzie pasować do Twojego drona.

pixel