Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria do podglądu na żywo (FPV)

Wyniki: 94

Pokonywanie kolejnych dystansów dronem FPV to idealny sposób na nowe wrażenia. Podniebne podróże i rywalizacja w wyścigach nigdy nie były przyjemniejsze! Teraz możesz skorzystać z dodatkowych akcesoriów podglądu FPV i cieszyć się trybem pierwszej osoby. Wybierz dostępne w sklepie Megadron technologie i produkty eksploatacyjne. Sprawdź, ile jeszcze możesz wycisnąć z podniebnych wrażeń!

System FPV dla każdego

Latanie dronem FPV to czysta przyjemność. Zdarza się jednak, że system trzeba dopasować pod swoim kątem. Jedną z ważniejszych kwestii są oczywiście gogle i ich możliwości przekazywania obrazu. Dla osób, którym doskwiera wada wzroku, zalecane jest stosowanie oryginalnych szkieł korekcyjnych np. +4.5D do DJI Goggles. Oczywiście FPV system wymaga dopasowania takich elementów do własnej wady. Pamiętaj, że moc szkieł powinna być większa o 1D w stosunku do wady wzroku.

Wyższa jakość transmisji podglądu FPV

Latanie w zamkniętych przestrzeniach lub na dalekie dystanse może powodować opóźnienia w reakcji drona. Dlatego podgląd FPV można ulepszyć dzięki zastosowaniu dodatkowej anteny DJI O3 Air Unit. Kompatybilność z systemem transmisji DJI O3+ i obecność dookólnych anten 2T2R pozwala na znaczne obniżenie opóźnienia i zwiększenie komfortu sterowania dronem w najtrudniejszych warunkach. Jeśli budujesz własnego drona FPV i chcesz zaopatrzyć się w najwyższej jakości przesył obrazu sięgnij po system transmisji DJI O3 Air Unit. Komponent zapewnia nagrywanie i przesyłanie obrazu 4K w 30 kl/s. 20 GB wbudowanej pamięci pozwala na nagrywanie podniebnych akrobacji i ich obróbkę w późniejszej postprodukcji. Do tego wszystkiego oferujemy zaawansowane anteny dookólne i kompatybilność z dedykowanymi filtrami ND.

Jeszcze lepsza jakość sterowania w systemie FPV

Szybkie zmiany wysokości i kierunku lotu wymagają zastosowania kontrolera o obniżonym poziomie reakcji. Megadron poleca zwłaszcza nadajnik kontroler DJI FPV System (Mode 1). Obsługa systemu FPV jest teraz o wiele łatwiejsza, na co wielki wpływ na jakość regulowanych drążków sterujących. Dopasowanie do kciuków i świetna ergonomia całego urządzenia sprawiają, że możesz kontrolować swój lot w jeszcze większym stopniu.Podnieś poziom lotów i zyskaj niezapomniane wrażenia dzięki akcesoriom i produktom do dronów FPV. Skorzystaj z dostępnych opcji i sięgnij po nie już dziś. Przekonaj się, jak mocno mogą Cię zaskoczyć!

pixel