Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony DJI – Poznaj produkty lidera w dziedzinie dronów

Wyniki: 98

Interesuje Cię profesjonalny dron DJI? Sprawdź drony DJI dostępne w naszym sklepie

DJI jest producentem dronów i gimbali czyli sprzętu przeznaczonego do filmowania. Firma pochodzi z Chin i ma siedzibę w Shenzhen. Głównymi produktami są drony czyli bezzałogowe statki powietrzne, o zastosowaniu komercyjnym, jak i rekreacyjnym, w tym najbardziej znany quadrocopter Phantom oraz Inspire. Jest to masowy dostawca multikopterów przeznaczonych głównie do robienia zdjęć i realizowania materiałów wideo z powietrza. DJI to firma, która jako jedna z pierwszych pozwoliła utalentowanym twórcom zacząć wcielać swoje pomysły w życie, czym przyczyniła się do stopniowego poszerzania rynku dronów. Obecnie firma jest liderem na rynku dronów (BSP)

Jakie drony DJI znajdziesz w tej kategorii?

Przygotowaliśmy specjalną kategorię, która gromadzi wszystkie drony DJI, które posiadamy w swojej ofercie. To drony do różnych zadań, specjalistyczne oraz rekreacyjne, wszystkie wysokiej jakości. Jakie serie, między innymi, możesz tu znaleźć?

  • DJI Mavic 3 Enterprise
  • DJI Mavic 3 Pro
  • DJI Inspire 3
  • DJI Mini

Jednak w całej naszej ofercie znajdującej się w tej kategorii, możesz znaleźć wiele modeli profesjonalnych dronów DJI.

Dla kogo przeznaczone są profesjonalne drony DJI?

Drony DJI są przeznaczone dla odbiorców wymagających. Są to drony dobrze wyposażone i doskonale przygotowane. Naszpikowane elektroniką, dają więcej możliwości, a więc wymagają także większych umiejętności. Są to drony przeznaczone dla osób znających się na lataniu i takich, które wiedzą, co zrobić, by ujęcia były jeszcze lepsze. Zwłaszcza serie profesjonalne są przygotowane do pracy i wymagają dużych umiejętności na każdym polu. Jednak każdy dron DJI daje niesamowitą frajdę.

Specyfikacja dronów DJI

To drony o szerokim zastosowaniu i dużych możliwościach. Są technicznie zaawansowane i każdy posiada szereg czujników oraz aplikację i wsparcie od firmy DJI.

  • DJI Mini 2 – prosty i zaawansowany. Mały i bardzo szybki dron, który możesz rekreacyjnie zabrać wszędzie i filmować nim każdą wycieczkę.
  • DJI Mavic AIR 2S – doskonały aparat, szybkość i zwinność, a przy tym parametry profesjonalnego drona DJI.
  • DJI Mavic 3 Pro – modele wysokiej klasy, przeznaczone do nagrywania filmów, robienia zdjęć, ale także przenoszenia różnych ładunków.
  • DJI Inspire 3 – seria dronów dla profesjonalnych twórców kinowych. Doskonała stabilizacja obrazu, niezwykła płynność oraz możliwość nagrywania w technologii 5.2K.

Dodatkowe wyposażenie dronów

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą kategorii akcesoriów do dronów DJI. W niej znajdują się liczne dodatkowe komponenty – nie tylko elementy wymienne jak śmigła czy części serwisowe, ale także dodatkowe baterie, stacje ładowania, kontrolery, dodatkowe kamery lub obiektywy i filtry do kamer.Warto także zwrócić uwagę na wiele sposobów przechowywania i przenoszenia dronów. Profesjonalne drony DJI muszą mieć profesjonalną opiekę. Dlatego warto pomyśleć o skrzynce czy walizce, w której zmieściłyby się wszystkie elementy niezbędne do inspirującego latania.

Wybierz model dla siebie!

Nie czekaj i już teraz zajrzyj do asortymentu z tej kategorii, by wybrać dla siebie coś specjalnego. Odkryj model, który czeka właśnie na Ciebie!

pixel