Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Ubezpieczenie DJI Enterprise Shield

Wyniki: 10

Chcesz ochronić swojego drona w przypadku awarii lub uszkodzenia? Sprzęt warty kilkanaście tysięcy złotych musi mieć odpowiednie zabezpieczenie fizyczne i cyfrowe. Dlatego w sklepie Megadron znajdziesz opcję ubezpieczenia swojego drona DJI Enterprise Shield. Na jego podstawie możesz liczyć na gwarantowaną błyskawiczną wycenę szkody i drona zastępczego. Przyjrzyj się tej opcji właśnie teraz!

Czym jest ubezpieczenie DJI Enterprise Shield?

W sklepie Megadron znajdziesz ubezpieczenie DJI Enterprise Shield. To opcja wykraczająca poza gwarancję, dotycząca nowych sprzętów od DJI. Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka wariantów takiego ubezpieczenia dopasowanych do konkretnych modeli dronów np. DJI Enterprise Shield (Care Refresh) Mavic 2 Enterprise. Korzystanie z nich uprawnia Cię do możliwości wymiany swojego uszkodzonego sprzętu na nowy egzemplarz lub taki, który nie posiada śladów użytkowania. W trakcie trwania 12-miesięcznej ochrony przysługują Ci dwie wymiany za niewielką opłatą. Warunkiem jest zarejestrowanie ochrony w czasie do 48 godzin od aktywacji urządzenia.

Jakie korzyści daje Ci ubezpieczenie DJI Enterprise Shield?

Po pierwsze nie musisz w pośpiechu szukać nowego drona indywidualnie. DJI zapewni Ci dostęp do sprzętu o takich samych parametrach. Nie ma więc obaw o obniżenie jakości nagrań wideo czy zdjęć albo przyzwyczajanie się do sterowania zupełnie innej maszyny. Dla użytkowników profesjonalnych ogromne znaczenie ma ciągłość wykonywanych czynności dronem. Dlatego ubezpieczenie DJI Enterprise Shield umożliwia niemal natychmiastowe dostarczenie nowego lup naprawionego drona. Ma się przy tym pewność, że do wymiany elementów zostaną użyte tylko oryginalne i w pełni kompatybilne części zamienne.Ubezpieczenie DJI Enterprise Shield to przede wszystkim spokój związany z użytkowaniem drona. Doskonale wiemy, że na skutek różnych czynników może dojść do uszkodzenia komponentów. Zablokowanie możliwości korzystania z drona jest udręką zwłaszcza dla profesjonalistów. Dlatego nie ma czasu do stracenia – najlepiej jest skorzystać z opcji ubezpieczenia zakupionego sprzętu.

Jak skorzystać z ubezpieczenia DJI Enterprise Shield?

To bardzo proste – po zakupie samego urządzenia w czasie nie dłuższym niż 48 godzin od jego aktywacji należy zarejestrować kod ochrony na stronie DJI. Do dyspozycji użytkownika oddano specjalny formularz, w którym należy umieścić numer karty i numer seryjny kamery. Objęcie urządzenia dodatkową ochroną zostaje potwierdzone przez producenta. Od tego momentu klient może cieszyć się większą swobodą wykonywania zaawansowanych czynności swoim dronem!

Pozostałe opcje do Twojego drona w sklepie Megadron!

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko ubezpieczenia do swojego sprzętu czy przedłużone gwarancje. To miejsce, które obfituje w akcesoria i części zamienne dopasowane do mnóstwa dronów dostępnych na rynku. Przyjrzyj się im i postaw na udane zakupy w sklepie Megadron!

pixel