Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Ładowarki do dronów lub aparatur

Wyniki: 71

Wygodne, szybkie i niezawodne ładowarki pozwalają zachować maksymalny czas pracy drona. Do wyboru masz ładowarki przenośne, bezprzewodowe, sieciowe i samochodowe, a także huby i przejściówki. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii Ładowarki do dronów i aparatur!

Sieciowa ładowarka do drona

Klasyczne sieciowe ładowarki to prosty i niezawodny sprzęt, niezbędny dla każdego użytkownika urządzeń zasilanych prądem z akumulatorów. Taka ładowarka do drona może być użytkowana w domu, w hotelu i wszędzie tam, gdzie jest dostęp do gniazdka z prądem. Rodzaj ładowarki trzeba dopasować do typu baterii i ich złącza. Przykładowo, ładowarka sieciowa Baseus GaN5 Pro umożliwia ładowanie za pomocą wtyczki USB-C oraz zwykłego USB.

Samochodowe ładowarki do dronów

W naszej ofercie znajdziesz też wygodne ładowarki samochodowe do akumulatorów. Dzięki nim będziesz mógł naładować baterie w trasie oraz podczas postoju. Sprawdzą się zawsze tam, gdzie nie będziesz mieć dostępu do prądu z sieci. Dla prawdziwych łowców przygód idealne są wielokanałowe ładowarkido dronów. Za pomocą sprzętu takiego jak Ładowarka SkyRC T400Q bez problemu naładujesz aż 4 baterie jednocześnie! Urządzenie obsługuje różne typy akumulatorów:

  1. LiPo,
  2. LiIon,
  3. LiHV,
  4. NiMH,
  5. NiCd,
  6. Pb.

Takie zaawansowane ładowarki są dość proste w obsłudze, bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych ładowarek do dronów i wybierz model, dzięki któremu wygodnie uzupełnisz zapas energii w Twoich akumulatorach w domu i w trasie.

pixel