Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Wideo kamery i gimbale

Wyniki: 454

Lubisz nagrywać filmy i streamujesz na żywo przez YouTube lub Facebook? Chcesz uchwycić każdy moment i zamienić go w fascynującą produkcję kinową? Wiemy, czego potrzebujesz – Insta 360! To kamera sportowa, dzięki której stworzysz pasjonujące i kreatywne nagrania, które zachwycą doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Rejestruj filmy, rób zdjęcia pełne najdrobniejszych szczegółów i przygotowuj jeszcze bardziej efektowne materiały. Nie wierzysz, że to możliwe? Spróbuj i przekonaj się sam! Z kamerami Insta360 niemożliwe nie istnieje!

Niewielkie kamery sportowe Insta360 mieszczą się w kieszeni i umożliwiają nagrywanie niezapomnianych chwil tylko jedną ręką. Wyposażone w doskonałą stabilizację urządzenia umożliwiają płynne nagrywanie i streamowanie na żywo przez aplikacje takie jak YouTube i Facebook! Możesz zabrać je ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcesz i nagrywać zawsze, gdy coś zwróci Twoją uwagę lub dzieje się coś ciekawego.

Niewielkie kamery sportowe to połączenie kieszonkowego rozmiaru i funkcjonalności. Ich niewielki rozmiar sprawia, że z łatwością uchwycisz każdy niepowtarzalny moment, gdyż kamerę Insta360 możesz mieć zawsze przy sobie! Bez problemu zmieścisz ją do torby, plecaka, a nawet do kieszeni, by wziąć ją ze sobą w podróż, na wycieczkę lub sesję plenerową. Urządzenia zawsze są gotowe do akcji i uchwycenia wszystkich atrakcji. Martwisz się o baterię i ładowanie? Nie musisz! Dzięki etui z funkcją ładowania możesz bezpiecznie przenosić i ładować kamerę. Możesz przechowywać w nim również 2 karty pamięci, 4 filtry ND lub nakładkę szerokokątną i 2 adaptery do smartfonów.

Efekty specjalne znajdujące się w funkcjach kamery umożliwiają Ci też tworzenie i udostępnianie fantastycznych selfie. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia kamera zyskuje większą elastyczność i pozwala komponować perfekcyjne ujęcia. Wykorzystanie szablonów wideo i szablonów muzycznych umożliwi Ci też tworzenie ekscytujących krótkich filmów. Jeśli jednak nie masz czasu na montaż, to wbudowany edytor sam automatycznie połączy klipy i stworzy dzieła, które warte będą udostępnienia.   Aby Twoje materiały były jeszcze ciekawsze i jeszcze lepszej jakości, z pomocą przychodzą Ci wszystkie akcesoria dodatkowe. Posiadają one zintegrowane funkcje z kamerami i dają więcej możliwości nagrywania i udostępniania. Oryginalne produkty cechują się starannym, solidnym wykonaniem i zapewniają 100% kompatybilność z kamerami. Umożliwiają tworzenie zachwycających nagrań, nawet gdy tworzysz wyjątkowo dynamiczne ujęcia. Dzięki uniwersalnym, dodatkowym akcesoriom kamerę możesz zamocować wszędzie tam, gdzie zechcesz. Uchwyt magnetyczny pozwala przymocować ją do każdej metalowej powierzchni, a standardowy gwint 1/4" sprawia, że urządzenie będzie kompatybilne z innymi elementami montażowymi. Możliwe jest również zamontowanie urządzenia do prostej, a nawet zakrzywionej powierzchni, takiej jak np. rama roweru. Mikrofony znajdujące się na uchwycie zapewniają znakomity dźwięk przestrzenny, umożliwiając naturalne brzmienie.

Znajdziesz również akcesoria umożliwiające lepszy chwyt, ostrość, stabilizację, a nawet przenośne ładowanie. Dzięki temu Twój sprzęt będzie zawsze gotowy do nagrywania i tworzenia niepowtarzalnych materiałów. Obudowa wodoodporna umożliwia kamerze taką samą stabilizację i jakość obrazu jak w normalnym trybie bez wodoszczelnej obudowy. A ponieważ szczęśliwe życie jest pełne nasyconych kolorów, kamery Insta360 oraz zestawy filtrów ND uchwycą i pokażą je wszystkie! Możliwość nagrywania wideo w jakości HDR, rozdział poziomów ekspozycji i podział obrazu na warstwy sprawiają, że materiał jest bogaty w szczegóły, pełen detali i fascynujący jak prawdziwe życie. Nowoczesna technologia kamer i akcesoriów Insta360 pozwoli Ci przeżywać wszystkie sfilmowane sceny na nowo.

pixel