Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Skup dronów - Sprzedaj swojego używanego drona

Szukamy Twoich używanych dronów

Niezależnie od tego, czy są sprawne, uszkodzone, zalane czy uszkodzone - chcemy je od Ciebie kupić! W zamian możesz otrzymać u nas sprzęt ze zniżką. 

Zdobądź gotówkę na swojego drona

Oferujemy wygodny sposób na zdobycie gotówki za starego lub nieużywanego drona. Możesz uzyskać rabat w naszym sklepie stacjonarnym na wypadek, jeżeli chcesz zakupić nowego drona.

Sprzedawaj z łatwością

Kupimy Twojego używanego drona od razu. Nasz proces jest łatwy i nieskomplikowany - wystarczy, że prześlesz nam szczegóły produktu, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty.

Komis dronów - kupimy Twojego drona, nawet uszkodzonego

Oferujemy w swoim sklepie również komis dronów. Kupimy Twojego używanego drona niezależnie od stanu. Przyjmiemy drony sprawne, uszkodzone, zalane wodą jak również uszkodzone. 

Komis drona DJI  - jak sprzedać?

W celu wykonania diagnozy prosimy o przesłanie wiadomości email wraz z niezbędnymi informacjami:

  • model
  • stan
  • uszkodzenia (jeżeli są)
  • zdjęcia stanu faktycznego (jeżeli posiadasz)

Kontakt

Pozostaw drona w rozliczeniu

Jeżeli chcesz kupić nowego drona możesz również pozostawić swojego starego drona w rozliczeniu.

Uszkodzone drony przyjęte w naszym komisie są rozbierane na części pierwsze, następnie weryfikujemy stan podzespołów. Pozwala nam to dać drugie życie innym dronom, które naprawiamy. W przypadku starszych dronów części zamienne są często nieosiągalne co uniemożliwia naprawę, dlatego szukamy rozwiązań alternatywnych. Pozwala to dać drugie życie elektronice i jest ekologiczne.

skup dronów
pixel