Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Kamery FPV do dronów

Wyniki: 25

W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne kamery FPV do dronów. System transmisji DJI Air Unit ma wiele przydatnych funkcjonalności. Zajrzyj do tej kategorii i sprawdź, które kamery FPV będą współpracować z Twoim bezzałogowcem!

Dobra kamera do drona FPV, czyli jaka?

Gdy wybierasz kamerę do drona FPV, kieruj się pojemnością pamięci, jakością obrazu i prędkością jego transmisji. DJI O3 Air Unit da Ci duży zasięg i niskie opóźnienie. Akcesoria te mają szerokie pole widzenia, co pozwala na uzyskanie oszałamiających efektów. Współpracują z różnymi modelami dronów tego producenta. W naszym sklepie możesz nabyć gotowe zestawy do transmisji FPV lub dokupić brakujące elementy. Każda kamera FPV dostępna w naszym sklepie ma wygodny, ergonomiczny kształt i współpracują z dronami DJI. Używają matrycy CMOS. Są one szybkie, co sprawia, że idealnie nadają się do nagrań amatorskich. Kamery do dronów mają niewielkie rozmiary i są wyjątkowo poręczne oraz lekkie – ważą około 8 g. Dzięki temu nie zmniejszają sterowności i nie obciążają zbytnio urządzenia.

Na czym polega transmisja FPV?

Kamery do drona umożliwiają transmisję FPV, czyli – w wolnym tłumaczeniu – widok z pierwszej osoby. W praktyce oznacza to sterowanie dronem w taki sposób, jakby użytkownik siedział za sterem samolotu. Co wchodzi w skład zestawu? Do poprawnej transmisji FPV potrzebne są:

  1. kamera,
  2. nadajnik,
  3. odbiornik,
  4. wyświetlacz.

Kamerę i nadajnik montuje się bezpośrednio na dronie, a odbiornik i wyświetlacz zostaje w zasięgu operatora drona. Na wyświetlaczu może on obserwować obraz rejestrowany przez bezzałogowiec. W naszym sklepie kupisz oryginalny zestaw: kamerę do drona FPV wraz ze śrubami, by móc samodzielnie przeprowadzić jej montaż.

Jak wybrać kamerę FPV do drona?

Doskonała jakość podglądu obrazu z drona to Twoje marzenie? Z nami możesz je spełnić! W ofercie znajdziesz kamery nagrywające filmy w rozdzielczości 4K. Są to urządzenia o dużym zasięgu transmisji i niskim opóźnieniu. Świetnie odwzorowują barwy i zapewniają naturalne kontrasty. Gwarantujemy, że poczujesz się, jakbyś sam latał! Jeśli używasz swojego drona do ścigania się, wybierz model z funkcją Racing. Pomoże Ci ona tak sterować urządzeniem, aby efektywnie omijać przeszkody na trasie. Z kamerą FPV zyskujesz ostry i wyraźny obraz transmitowany na żywo. Dzięki niemu Twoje doświadczenie z bezzałogowcami wejdzie na zupełnie nowy poziom. Zapraszamy do przejrzenia kategorii i skorzystania z opcji Zapytaj o produkt. Nasi doradcy Klienta pomogą Ci wybrać kamerę do Twojego drona.

pixel