Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony według klasy

Wyniki: 45

Sprawdź kategorię dronów według klasy, gdzie zapewniamy szeroki wybór bezzałogowców dopasowanych do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym pilotem, znajdziesz tu coś dla Ciebie. Poznaj klasy dronów oraz niezbędne informacje, które pomogą Ci bezpiecznie cieszyć się lotami.

Drony klasy C0

To idealny wybór dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem dronem. W tej klasie znajdziesz modele, które ważą mniej niż 250 gramów, zapewniając Ci możliwość lotu bez zbędnych formalności. Certyfikowane drony C0, takie jak Mini 3Mini 3 Pro czy Mini 4 Pro, gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale także niesamowitą zabawę w powietrzu. Nie musisz przechodzić szkoleń - wystarczy darmowa rejestracja i zapoznanie się z instrukcją drona.

Drony klasy C1

Jeśli szukasz drona o większych możliwościach, ale wciąż potrzebujesz pewności co do bezpieczeństwa, drony klasy C1 są dla Ciebie. Ze wbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak awaryjny powrót do miejsca startu czy obowiązkowe oświetlenie, drony C1, jak DJI Air 3 czy Mavic 3, zapewniają nie tylko stabilność, ale także pewność podczas lotu. Konieczna jest rejestracja operatora drona oraz ukończenie darmowego szkolenia online.

Drony klasy C2

Klasy C2 to przede wszystkim profesjonalne narzędzia dla wymagających użytkowników. Drony takie jak Mavic 3 Pro czy Air 2S oferują specjalne funkcje, takie jak tryb niskiej prędkości czy systemy bezpieczeństwa, które sprawiają, że latanie staje się jeszcze bardziej precyzyjne i kontrolowane. Wymagane jest ukończenie darmowego szkolenia online A1/A3 oraz uzyskanie certyfikatu kompetencji pilota BSP.

Drony klasy C3

To narzędzia dla prawdziwych profesjonalistów. Z większymi gabarytami i możliwościami, modele takie jak Matrice 350 czy Inspire 600 pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Wymagające szkolenia online oraz rejestrowania operatora drona, te bezzałogowce to symbole mocy i precyzji. Bądź świadomy, że w klasie C3 obowiązują bardziej restrykcyjne zasady, np. zakaz latania nad osobami i konieczność zachowania odległości od budynków na poziomie minimum 150 metrów. Wysokość lotów pozostaje na poziomie 120 metrów AGL.

Drony klasy C4

To gwarancja bezpieczeństwa i jakości. Z odpowiednimi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak tryb awaryjny i stabilizacja lotu, te drony zapewniają pełną kontrolę i pewność podczas lotu. Ograniczone do 120 metrów AGL, loty dronem klasy C4 wymagają zachowania ostrożności i przestrzegania instrukcji zawartych w urządzeniu.

Drony klasy C5 i C6

Klasy C5 i C6 to najwyższe standardy bezpieczeństwa i kontroli. Drony w tych klasach muszą spełniać rygorystyczne wymogi, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę i pewność podczas lotu. Podobnie jak w poprzednich klasach, loty ograniczone są do 120 metrów AGL, ale dodatkowo drony muszą spełniać dodatkowe standardy bezpieczeństwa, takie jak posiadanie trybu awaryjnego LAND.

pixel