Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Insta 360

Wyniki: 138

Jeśli zależy Ci na doskonałych ujęciach wykonywanych niewielką kamerą, przedstawiamy Insta 360. Ten designerski sprzęt to klucz do najwyższej rozdzielczości zdjęć i filmów tworzonych w 360 stopniach! Nie zapomnij, by dopasować do niego niezbędne akcesoria, które ochronią kamerkę i uprzyjemnią rejestrowanie każdego momentu!

Poznaj linię Insta 360!

Dlaczego właśnie Insta 360? Kamery sportowe tej marki uchwycą za Ciebie każdy godny zapamiętania moment. Maksymalna rozdzielczość 5.7K wideo i zdjęć daje niesamowite odczucia. Wrażenia z obserwowania efektów pracy potęgują możliwości fizyczne Insta 360. To niezwykle kompaktowa kamera z ogromnym wnętrzem. Poradzi sobie w śniegu i mrozie, ale też pod wodą. Wystarczy, że wybierzesz jedną z widocznych w sklepie Megadron – ONE RS, Sphere, X2 i X3. Wybór należy do Ciebie!

Niezbędne akcesoria do kamer Insta 360

Sięgnięcie po świetny sprzęt to jedno, a korzystanie z niego w pełni to drugie. Nie ograniczaj się, gdy możesz wykrzesać z Insta 360 jeszcze więcej! Co będzie do tego potrzebne? Istny must have to zestaw akcesoriów montażowych Insta 360. Znajdziesz w nim aż 11 elementów mocujących do różnych uchwytów i powierzchni. Chcesz wykonywać długie filmy pod wodą? Uchwycenie bogactwa stworzeń morskich i szaleńczej zabawy tuż pod powierzchnią wymagają zastosowania obudowy wodoodpornej Insta 360. Przede wszystkim chroni Twój sprzęt przed negatywnym wpływem wody. Dodatkowo kształt kopuły nad obiektywem zwiększa pole widzenia samej kamerki. Możesz nurkować do 50 metrów bez obaw o uszkodzenie sprzętu.

Insta 360 i akcesoria na Megadron!

Wystarczy się rozejrzeć, by dostrzec potencjał dodatkowych elementów do kamer linii Insta 360. Już dzisiaj poznaj wszystkie dostępne opcje i wybierz akcesoria, których potrzebujesz. Bez wahania skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze asortymentu. Nic nie tracisz, bo gwarantujemy Ci błyskawiczny zwrot pieniędzy w przypadku odstąpienia od zakupu. Skorzystaj z oferty Megadron i ciesz się nowym sprzętem!

pixel