Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony do 25 kg

Wyniki: 3

Ciężkie drony to sprzęt przeznaczony do profesjonalnego użytku. Z uwagi na zastosowanie nie są to produkty dla amatorów. Ich cechy charakterystyczne gwarantują niezawodność pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i środowiskowych. Zapraszamy do przejrzenia kategorii dronów do 25 kg.

Dron 25 kg – zastosowanie

Drony ważące mniej niż 25 kg służą do przeprowadzania misji i inspekcji. Dostępne w naszym sklepie drony DJI Matrice 30T ze stacją dokującą wyposażone są w profesjonalną kamerę termowizyjną, która umożliwia pracę w temperaturze od -30 do +50 stopni Celsjusza. Akumulatory drona DJI chłodzone są przez specjalną klimatyzację TEC. Dzięki temu możliwe jest naładowanie baterii w czasie 25 minut bez ryzyka przegrzania. Ponadto dron 25 kg jest odporny na podmuchy wiatru dochodzące do 15 m/s. Jest prawie całkowicie pyłoszczelny i nie jest wrażliwy na wysoką wilgotność otoczenia. 4 wbudowane anteny zapewniają doskonałą łączność i przesyłanie obrazu bez zakłóceń. Seria DJI M30 ma na wyposażeniu kamerę szerokokątną FPV z zoomem. Niektóre modele, np. dron DJI Matrice 30T z kamerą termowizyjną wyposażone są dodatkowo w laserowy dalmierz. Ciężkie drony mogą pracować na naładowanej baterii maksymalnie przez 40 minut. Ich zasięg wynosi aż 7 km od miejsca, w którym znajduje się stacja DJI Dock. Stacja dokująca jest wytrzymała i niezawodna. Kupisz ją w naszym sklepie w zestawie z dronem Matrice 30T i DJI Matrice 30, który nie jest wyposażony w kamerę termowizyjną.

Jak transportować dron do 25 kg?

Drony DJI Matrice, które możesz u nas zamówić, to modele kompaktowe i mimo dużej masy mogą one być transportowane w wygodny sposób. Specjalna konstrukcja umożliwia złożenie sprzętu i spakowanie go do specjalnej walizki transportowej. Jeśli nie posiadasz takiego kufra, zadbaj o to, by sprzęt był przewożony z zachowaniem bezpieczeństwa. Zapoznaj się z kategorią dronów ważących mniej niż 25 kg. Zachęcamy do kontaktu – zaproponujemy Ci sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom i będzie odpowiedni do zastosowań profesjonalnych w Twojej branży.

pixel