Zapisz na liście
Stwórz nową listę

4Hawks - producent anten panelowych

Wyniki: 38

Anteny panelowe służą do maksymalnego skupienia fali radiowej. Wspierają sterowanie dronem i ułatwiają wykonywanie manewrów, ponieważ ograniczają zakłócenia fali. Dzięki nim sygnał nie jest rozpraszany i trafia prosto do odbiornika.

Czym są anteny panelowe 4Hawks SR do dronów?

Anteny panelowe 4Hawks to urządzenia służące do eliminowania sygnałów wysyłanych przez inne nadajniki. W tylnej części hermetycznej konstrukcji mają specjalny ekran, który skupia odbitą wiązkę fali radiowej. Zapobiegają rozpraszaniu sygnału i zapewniają, że trafia on bezpośrednio do anteny. Wiąże się to z zaletami dla użytkownika drona. Pozwalają na bezpieczny lot i ułatwiają operatorowi zadanie. Użycie anten panelowych 4Hawks Raptor SR to nawet 3 razy większy zasięg lotu Twojego drona przy umiarkowanych kosztach. 

Zastosowanie anten 4Hawks Raptor w dronach

Antena 4Hawks Raptor XR to sprzęt dla zaawansowanych. Są to modele wyższe niż Raptor SR i charakteryzują się jeszcze lepszymi parametrami. Przedłużają zasięg lotu nawet 4 razy w porównaniu z klasyczną anteną! Podobnie jak Raptor 3, używane są do rozszerzenia zasięgu lotu i eliminacji zakłóceń. Poprawiają sygnał wideo, a więc bezpośrednio wpływa na jakość transmisji i podglądu na ekranie. Umożliwiają wydajne sterowanie i przesyłanie obrazu w trudnych warunkach, szczególnie tam, gdzie występują liczne zakłócenia. Zapoznaj się z naszą ofertą anten 4Hawks i spraw, że zakłócenia nie będą utrudniać Ci sterowania dronem. Dzięki nim zwiększysz zasięg lotu i poprawisz jakość podglądu.

pixel