Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria DJI Osmo Action

Wyniki: 35

Masz kamerę DJI Osmo Action i szukasz do niej najpotrzebniejszych dodatków? W tej kategorii sklepu Megadron znajdziesz to, co niezbędne! Filtry, adaptery, systemy mocowań, obudowy ochronne czy zestawy akcesoriów są przygotowane na największe wyzwania. Przejrzyj wszystkie produkty i wybierz te, których potrzebujesz!

Ochrona dla Twojej kamery DJI Osmo Action 3

Chociaż DJi Osmo Action to wyjątkowo odporne i wytrzymałe kamery, możesz potrzebować dla nich dodatkowego wsparcia. Nagrywanie pod wodą na głębokości ponad 60 metrów czy długotrwałe wystawianie na mróz poniżej -20°C negatywnie wpływa na urządzenie. Dlatego w ekstremalnych warunkach przyda się Gumowa obudowa PGYTECH do DJI Osmo Action. Takie akcesoria DJI Osmo Action 3 podnoszą też odporność Twojej kamerki na uszkodzenia mechaniczne. Z drugiej strony bez trudu zapewnisz sobie sterowanie urządzeniem i rejestrowanie nienagannego obrazu, dzięki pełnej kompatybilności obudowy z kamerą. Jeśli mowa o ochronie, koniecznie trzeba wspomnieć o pokrowcu Hard Case PGYTECH do DJI Osmo Action. Połączenie poliuretanu i tworzywa EVA zapewnia ochronę dla kamery od środka i od zewnątrz. Hard Case możesz przymocować do swojego plecaka turystycznego lub pozostawić na statywie czy selfie sticku bez odłączania mocowania. Pokrowiec ten mieści w sobie kilka dodatkowych akcesoriów dzięki zgrabnej kieszeni.

Doskonałe zdjęcia i filmy z filtrem UV

Nawet najlepsze kamery DJI Osmo Action mogą mieć trudności z idealnym uchwyceniem szczegółu w trudnych warunkach. Śnieg rozpuszczający się na obiektywie, czy ściekająca po nim woda powodują drastyczny spadek jakości kadru. Rozwiązaniem jest niemieckie szkło Schott, które zastosowano do produkcji filtra UV PGYTECH do DJI Osmo Action. Dzięki podwójnej powłoce antyrefleksyjnej, odparowywaniu jonowym, wielokrotnemu szlifowaniu i polerowaniu obraz jest zawsze doskonały. Nie ma obaw o zaburzoną przepuszczalność promieni słonecznych czy niedokładne odwzorowanie kolorów. Jeśli Twoja kamera pracuje w najtrudniejszych warunkach takie akcesoria do DJI Action 3 musisz mieć!

Stabilność DJI Action w każdej sytuacji

Naturalnie kamery DJI Osmo Action są wyposażone w stabilizację obrazu i algorytmy redukujące wstrząsy. Jednak jazda na rowerze i szusowanie na desce czy nartach mogą wymagać dodatkowej stabilności dla urządzenia. W takich sytuacjach przyda Ci się zestaw mocowań Adhesive Mount Kit DJI Osmo Action. To niezwykle praktyczne gadżety, które pozwalają na mocowanie kamery do płaskich i zakrzywionych powierzchni. Nie musisz obawiać się o brak dedykowanego uchwytu – wystarczy, że założysz mocowanie na kamerę i przykleisz do dowolnej powierzchni. A co wtedy, gdy chcesz uchwycić swoją przejażdżkę na rowerze, motocyklu czy surfowanie na desce? W takich okolicznościach konieczne jest zastosowanie dodatkowego wsparcia. Sięgnij po mocowanie na kierownice roweru dla kamer z serii DJI Osmo Action. To świetny dodatek do Twojej kamery – pozwala rejestrować obraz w stabilnych warunkach. Mocowanie śrubowe i regulowana średnica montażowa pozwalają na pewny uchwyt i dopasowanie do różnych modeli kierownicy rowerowej.

Najważniejsze akcesoria DJI Osmo Action w Megadron!

Chcesz cieszyć się niezawodną pracą kamery na długie lata? A może nagrywasz w wyjątkowo trudnych sceneriach? Z dodatkami dla kamer z serii Osmo Action każda kolejna akcja będzie jeszcze przyjemniejsza. Nie zapomnij o zapoznaniu się z całą kategorią produktową w naszym sklepie Megadron. Bądź na bieżąco i wypatruj nowości skierowanych do Ciebie!

pixel