Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Habotest

Wyniki: 12

Kontrola temperatury, wiatru czy wilgotności ma ogromne znaczenie dla działania sprzętu elektronicznego i warunków pracy. Dlatego w sklepie Megadron oferujemy produkty marki Habotest. To innowacyjne rozwiązania w dziedzinie pomiarów wykonywanych laserowo, bezdotykowo i przy pomocy przewodów. Oczekujesz najwyższej dokładności i wielofunkcyjności? Postaw na miernik Habotest w Megadron!

Najwyższa jakość pomiarów z Habotest

Gdy wykonujesz kontrolę działania elementów elektrycznych, przyda Ci się bezdotykowy tester napięcia oraz faz Habotest HT100P. To niewielki, ale niezwykle kompaktowy sprzęt, który w łatwy i szybki sposób dokona pomiaru napięcia oraz aktywności poszczególnych kabli. Tester Habotest sprawdza napięcie prądu elektrycznego w zakresie 12–1000 V. Jego czułość możesz regulować przy pomocy widocznego na obudowie przycisku. Detektor ten świetnie sprawdza się zwłaszcza dla osób potrzebujących wykonania natychmiastowego pomiaru i odczytu wartości. Jego ergonomia pozwala na łatwy transport i przechowywanie podobne do poręcznego długopisu.

Wypróbuj pirometr Habotest

Szybki test temperatury pozwala na określenie punktu awarii lub poznanie oznak problemu urządzenia. Miernik Habotest w formie pirometru przyda się nie tylko do sprawdzania temperatury elementów konstrukcyjnych sterowanego modelu. Możesz przy jego pomocy upewnić się o temperaturze przepływających płynów, czy komponentów przesyłowych prądu elektrycznego. Wykorzystaj w tym celu cyfrowy pirometr laserowy Habotest HT651D wyposażony dodatkowo w miernik wilgotności. Dopasowanie miernika możesz zmieniać pod kątem własnych oczekiwań – od zmiany jednostek, po emisyjność.

Udane zakupy w sklepie Megadron!

Jeżeli oczekujesz perfekcyjnej obsługi i najwyższej jakości jesteś w dobrym miejscu! Sklep Megadron oferuje Ci to, czego potrzebujesz w konkurencyjnych cenach. Nasz asortyment uzupełniamy opcją merytorycznego wsparcia i zapewniamy profesjonalny serwis. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Skorzystaj już dziś!

pixel