Zapisz na liście
Stwórz nową listę

EcoFlow

Wyniki: 65

EcoFlow to producent specjalizujący się w projektowaniu i tworzeniu stacji do zasilania akumulatorów do dronów. Obecny na rynku od 2017 roku ma w swoim dorobku wydajne baterie oraz ekologiczne produkty do ładowania działające na energię słoneczną. Rozwiązania te są wygodne dla użytkownika i bezpieczne dla środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z produktami EcoFlow!

Stacje zasilania EcoFlow pl

Czym są przenośne stacje zasilania EcoFlow Polska? Są to wydajne, wygodne w użytkowaniu i niezawodne ładowarki do akumulatorów. Działają na energię słoneczną, dlatego w każdych warunkach bez problemu naładujesz baterie. Rozwiązanie takie jest darmowe, dostępne i odnawialne. Stacje zasilania EcoFlow charakteryzują się: 1.     dużą pojemnością (do 512 Wh), 2.     mocą wyjściową do 500 W, 3.     szybkim ładowaniem (60 minut), 4.     niską wagą (do 6 kg). Powyższe parametry przenośnej stacji zasilania EcoFlow River 2 Max świadczą o tym, że sprzęt jest doskonale przystosowany do eksploatacji w trudnych warunkach. Seria EcoFlow River wyróżnia się unikalną konstrukcją. Ładowarki wyposażone są w wygodny uchwyt służący do przenoszenia urządzenia. Dzięki temu łatwo zabierzesz go wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebny prąd do zasilenia Twojego sprzętu.

Kiedy przydają się przenośne stacje?

Stacje do ładowania akumulatorów do dronów to niezastąpione urządzenia. Przydają się zawsze wtedy, gdy utrudniony jest dostęp do standardowego źródła prądu. W sytuacji, gdy w pobliżu nie masz możliwości podłączyć się do energii elektrycznej z sieci, przyda Ci się taka stacja. Urządzenia te sprawdzają się na campingu i w trakcie podróży. Wybierasz się na odprężający urlop w lesie, wyprawę survivalową lub planujesz pływać łódką? Zestaw EcoFlow Polska przyda Ci się każdym miejscu, gdzie spodziewasz się ograniczonego dostępu do sieci elektroenergetycznej lub obawiasz się, że wystąpią przerwy w dostawie prądu.

pixel