Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Marki - drony

Wyniki: 105

Zapraszamy do przeglądu marek dronów dostępnych w naszym sklepie. Znajdziesz u nas drony producentów sprzętu do zastosowań amatorskich i profesjonalnych. Świetna jakość przeplata się z różnorodnymi funkcjami. Zobacz, czym charakteryzują się poszczególne marki!

DJI – jedna z najpopularniejszych marek dronów na świecie

Zdecydowana większość użytkowników doskonale rozpoznaje markę DJI. Nie ma w tym nic dziwnego – na całym świecie wielu użytkowników spotkało się z zastosowaniem rekreacyjnym lub przemysłowym urządzeń od tego producenta. DJI wypuszcza na rynek sprzęt wysokiej jakości, niezawodny i wszechstronny. Warto wspomnieć też o charakterystycznym designie tych wysmukłych i eleganckich urządzeń. DJI oferuje swoim klientom różnorodność i przydatne funkcje. Przykładem może być dron DJI Mavic 3 Themal wyposażony w kamerę z możliwością wykonywania ujęć w zbliżeniu x56 oraz kamerę termowizyjną! Firma DJI produkuje zaawansowane drony:
1. Mavic – drony do zastosowań amatorskich i komercyjnych. Pozwalają uchwycić wyjątkowe ujęcia w doskonałej jakości;
2. Inspire – drony do profesjonalnego użytku. Idealne do nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości;
3. Air – małe drony wyposażone w wysokiej jakości aparat i kamerę;           
4. Phantom – drony używane przede wszystkim do wykonywania ujęć w zróżnicowanym terenie. Charakteryzują się zaawansowanymi możliwościami kontroli lotu;
5. Matrice – seria specjalistycznych dronów służących do pracy podczas akcji ratowniczych, pożarniczych i do inspekcji dużych obiektów takich jak rurociągi, gazociągi lub linie energetyczne.W obrębie każdej serii występuje kilka popularnych modeli tych
marek dronów. Sprawdzone w różnych warunkach i chętnie używane drony DJI są prawdziwym ulubieńcem użytkowników!Oprócz doskonałych dronów DJI oferuje swoim klientom części i akcesoria. Należą do nich chociażby gogle, walizki, gimbale. DJI dba o bezpieczeństwo i komfort użytkownika – producent ten udostępnia możliwość przedłużenia ubezpieczenia oryginalnego sprzętu.

Parrot – wyjątkowe drony do profesjonalnych zastosowań

Drony marki Parrot kojarzone są przede wszystkim z wysmukłym, animalistycznym kształtem. Tym, co wyróżnia je od innych marek, jest fakt, iż Parrot jest pierwszym producentem, który skorzystał z opcji tworzenia aplikacji do sterowania typu Open Source. Jeden z rozpoznawalnych modeli tej marki dronów, Parrot ANAFI z kamerą termowizyjną i zoomem to połączenie doskonałej jakości nagrań i zdjęć w wysokiej rozdzielczości 4K HDR ze stosunkowo niewielkimi rozmiarami. Drony te nadają się do tworzenia niepowtarzalnych ujęć w wysokiej rozdzielczości. Są chętnie wybierane przez służby mundurowe, strażaków, specjalistów i inspektorów, którzy w swojej pracy muszą mieć możliwość kontrolowania dużego obszaru z perspektywy lotu ptaka. Dodatkowa możliwość dokumentowania obrazu rejestrowanego przez kamerę jest wielką zaletą wykorzystania dronów do takich zastosowań.

Autel Robotics – kolorowe drony do zadań specjalnych

Profesjonalne drony marki Autel EVO to wydajne, przenośne urządzenia odpowiednie do zastosowań komercyjnych. EVO Lite i EVO Nano obsługują 4K. Autel EVO II to składane drony 8K, które mogą służyć do transmisji zdjęć i nagrań w wysokiej rozdzielczości. Używane są podczas akcji mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego oraz w trakcie inspekcji trudno dostępnych miejsc w obiektach budowlanych. Cechą charakterystyczną jest dobra stabilizacja, którą drony te zawdzięczają doskonale działającym gimbalom i wysokiej jakości kamerze. Oferują swoim użytkownikom ciekawą funkcję śledzenia, dzięki której można nagrywać emocjonujące ujęcia w ruchu. Lżejsze modele Autel Nano+ ważą poniżej 250 g. Tym samym jest to sprzęt, którym można – zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem – latać bez uprawnień. Wystarczy dokonać rejestracji jako operator drona. Bezzałogowce Autel mogą być doskonałą alternatywą dla marki DJI, z którymi bywają zestawiane. Niektóre modele mają podobne funkcjonalności, dlatego często porównuje się ze sobą tych dwóch producentów quadrocopterów.

Skydio – autonomiczne drony z kamerą

Drony Skydio to propozycja dla zaawansowanych użytkowników. Te wyjątkowe urządzenia wyposażone są w tryb autonomicznego lotu oparty na algorytmach uczących się. Drony z serii Skydio 2 mogą latać w trudnym terenie, skutecznie omijając napotkane przeszkody. Mają także funkcję śledzenia poruszających się obiektów, np. człowieka, roweru lub samochodu. Dla tych urządzeń możliwe jest podążanie za biegającą osobą w gęstym lesie bez utraty ostrości obrazu oraz bez zderzenia z drzewami. W tym czasie rejestrują wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia z kamery. Dron ten zapewnia bardzo dużą swobodę podczas nagrywania aktywności, dzięki czemu można niemal zapomnieć o jego istnieniu. Producent oferuje 3 podstawowe możliwości sterowania: za pomocą specjalnego Skydio Beacona, smartfona (za pośrednictwem aplikacji) i tradycyjnego kontrolera. Beacon zapewnia doskonały zasięg i umożliwia śledzenie z wykorzystaniem GPS. Można także zablokować kąt ujęcia lub zmienić pozycję drona w prosty i intuicyjny sposób. Skydio to także ciekawie prezentująca się konstrukcja i estetyczne połączenie kolorów, co sprawia, że wyróżnia się wśród innych popularnych marek dronów. Są one nieco większe niż drony typu Mini.

Drony Syma z barometrem i GPS-em

Cechą wyróżniającą drony marki Syma jest wbudowany niezawodny barometr, który umożliwia zawiśnięcie w powietrzu bez potrzeby kontrolowania przy pomocy aparatury. Urządzenia od tego producenta mają także dokładnego GPS na wyposażeniu. Daje to możliwość „wysłania” drona w konkretne miejsce. Sprzęt rejestruje obraz za pomocą aż dwóch kamer. Filmy nagrywane są w jakości Full HD 1080 p. Ciekawą i bardzo praktyczną funkcją tych dronów jest tzw. powrót do domu. Jak ona działa? Po kliknięciu przycisku z poziomu aplikacji dron wraca na miejsce startowe. Drony Syma są łatwe i wygodne w obsłudze. Świetnie nadają się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z bezzałogowcami. 

BetaFPV – drony wyścigowe dla wymagających użytkowników

Marka BetaFPV to producent dronów odpowiednich do celów rozrywkowych. Mają one świetne parametry. Przykładowo, dron BetaFPV Cetus PRO doskonale nadaje się do wykonywania akrobacji powietrznych. Jest to idealny model zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Nowoczesny system ochrony wyłącza urządzenie, gdy tylko poczuje przeszkodę. Dzięki temu drony te są dodatkowo chronione przed uszkodzeniem spowodowanym kolizją. Można nimi bezpiecznie latać nie tylko na otwartej przestrzeni, ale także w pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji ramy. Obudowane śmigła to gwarancja osłony. W związku z tym wyraźnie zmniejsza się ryzyko związane z uderzeniem w osoby lub przedmioty znajdujące się w pobliżu drona na niewielkiej przestrzeni. BetaFPV zapewnia stabilny lot i wsparcie początkujących użytkowników podczas nauki akrobacji. Świetnie nadaje się jako sprzęt do rozpoczęcia przygody z wyścigami dronów. Ma trzy tryby lotu: tryb wspomagania, manualny i sportowy. Ponadto wyposażony jest w sprytną funkcję trybu żółwia – po nieplanowanej przewrotce na plecy, dron Cetus automatycznie powraca do prawidłowej pozycji. Dzięki temu nie musisz podchodzić do urządzenia, aby przestawić je z powrotem. Wpływa to nie tylko na komfort i wygodę użytkowania, ale także na możliwość szybkiego przejścia do kontynuacji lotu. Użytkownik nie musi znajdować się bezpośrednio przy dronie, aby go podnieść i ustawić w odpowiedniej pozycji, ponieważ może dokonać tego zdalnie. Modele typu CineWhoop, np. BetaFPV Pavo25 są także przystosowane do pracy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Dzięki temu rozrywka czerpana z akrobacji wchodzi na zupełnie nowy poziom przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Różnorodność zaprezentowanych wyżej marek dronów sprawia, że każdy klient może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli nie jesteś pewny, na co się zdecydować, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Chętnie podpowiemy Ci, którzy producenci oferują sprzęt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom!

pixel