Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Ronin - stabilizatory obrazu

Wyniki: 66

Stabilizatory obrazu DJI Ronin to urządzenia służące do stabilizacji aparatu podczas nagrywania i wykonywania zdjęć. Wyposażone są w algorytm stabilizacji RS 3. generacji. Dostępne u nas gimbale DJI współpracują z bezlusterkowcami i różnymi obiektywami. Mimo lekkiej konstrukcji są wytrzymałe i stabilne. 

Czym wyróżnia się stabilizator Ronin?

W ofercie sklepu mamy coś dla pasjonatów fotografii – ręczne stabilizatory Ronin DJI, które charakteryzują się lekkością i niezawodnością. Za przykład może posłużyć urządzenie DJI RS 3 Mini w trybie Portrait waży jedyne 795 g, a można do niego przymocować aparat wraz z obiektywem o całkowitej masie do 2 kg. Ma też wygodny w obsłudze kolorowy ekran bezdotykowy o przekątnej 1,4”, który pomaga użytkownikowi odpowiednio ustawić swój aparat. Wydajne silniki stabilizatorów z serii DJI Ronin S zapewniają stabilizację przy rejestrowaniu ujęć – nawet wtedy, gdy używasz dużej ogniskowej. Sprzęt można zamontować na różnych statywach lub używać go jako urządzenia ręcznego.Oprócz samych stabilizatorów Ronin mamy w swojej ofercie akcesoria do nich, m.in. mocowania, torby, uchwyty, przeciwwagi i kable. Jeśli nie wiesz, jak skompletować sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom i pomoże Ci robić wyjątkowe ujęcia, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, który stabilizator Ronin wybrać z naszej bogatej oferty!

Jak skorzystać z ubezpieczenia do stabilizatorów Ronin?

Naszym klientom dajemy możliwość wykupienia ubezpieczenia DJI Care Refresh RS 2. Zapewnia ono ochronę serwisową urządzenia, obejmującą aż 3 wymiany stabilizatora w przeciągu 2 lat (po uiszczeniu dodatkowej opłaty). Uruchomienie ubezpieczenia musi nastąpić przed upływem 30 dni od aktywacji sprzętu. Aby móc skorzystać z tej opcji, wystarczy aktywować specjalny kod na stronie ubezpieczenia oraz zarejestrować tam urządzenie DJI Ronin S. Jego numer seryjny znajdziesz na produkcie. Konieczne będzie też podanie Twoich danych osobowych i adresu email. Jeśli będziesz chciał wymienić swój sprzęt w ramach ubezpieczenia, musisz zgłosić usterkę, spakować i wysłać sprzęt do serwisu DJI znajdującego się na terenie Niemiec. Zwrotnie otrzymasz wycenę naprawy i będziesz mógł zdecydować, czy chcesz skorzystać z tej możliwości, czy wolisz użyć ubezpieczenia. Wymiana urządzenia na nowe wiąże się z koniecznością zapłacenia niewielkiej opłaty. Niezawodne gimbale DJI Ronin to urządzenia dla amatorów i profesjonalistów. Postaw na sprzęt, który pomoże Ci wykonać wysokiej jakości ujęcia, zapewniając doskonałą stabilizację kamery.

pixel