Zapisz na liście
Stwórz nową listę

B&W

Wyniki: 52

Walizki i transportery marki B&W zostały zaprojektowane tak, by ułatwić Ci przechowywanie i transport dronów i akcesoriów. Chronią zawartość przed uszkodzeniem, zapyleniem i zalaniem. W tej kategorii znajdziesz opakowania B&W, które zabezpieczą Twój bezzałogowiec i zapewnią mu odpowiednie warunki.

Czym charakteryzują się walizki transportowe do dronów DJI

W naszym sklepie zaopatrzysz się w profesjonalne walizki, które pozwolą Ci w bezpieczny sposób przechowywać i transportować dron wraz z akcesoriami. Dzięki temu nie tylko będą dobrze chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed szkodliwym wpływem takich czynników jak wilgoć, niska i wysoka temperatura oraz szkodliwe pyły. Dlatego doskonale sprawdzają się także w przypadku zastosowań przemysłowych, w pożarnictwie i ratownictwie. Walizka B&W typu Pre-Cut ma wnętrze wypełnione piankową wkładką, którą można w dowolny sposób kształtować, by jak najlepiej dopasować je do drona i dodatków. 

Systemy Outdoor Case B&W

W ofercie znajdziesz też wygodne skrzynie na szelkach, w których można transportować dron w plenerze. Sprawdzają się szczególnie podczas przemieszczania na większe dystanse, w trudno dostępnych miejscach oraz do noszenia ciężkich dronów, których nie byłoby wygodnie transportować w inny sposób. Po Outdoor Case B&W często sięgają profesjonaliści, np. służby podczas akcji poszukiwawczych.Przejrzyj kategorię walizek B&W i wybierz dla siebie wygodny transporter do Twojego bezzałogowca. Nasi doradcy pomogą Ci dopasować model opakowania.

pixel