Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony geodezyjne do mapowania terenu i obiektów

Wyniki: 11

Dla kogo dedykowane są drony geodezyjne?

Drony, które oferujemy w ramach tej kategorii to seria wyjątkowych produktów, doskonale dopasowanych do potrzeb geodetów. To drony przemysłowe, funkcjonalne i odpowiadające na zadania mapowania terenu i obiektów. Drony dla geodetów są wyposażone w specjalne systemy i dopasowane do potrzeb konsumentów.

Zachęcamy do zapoznania się z ich możliwościami i wykorzystywania dronów geodezyjnych w każdym zadaniu, które spotkasz w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.

Znajdź właściwy model dronów dla geodetów

Wiele modeli dronów, które oferujemy, to drony rozrywkowe, tzw. sportowe. Tym razem jednak proponujemy modele dopasowane do potrzeb profesjonalistów. Oto część dostępnych u nas modeli:

Wśród modeli można znaleźć różne możliwości, dedykowane do różnych specjalizacji i specyfiki konkretnych prac z zakresu geodezji.

Drony do geodezji – charakterystyka

Drony geodezyjne są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które szukają doskonałych urządzeń analitycznych. Zbierają i gromadzą oraz umożliwiają analizę danych, które są wykorzystywane do infiltracji terenu oraz obiektów.

  • Precyzyjne zbieranie danych, wśród których są: znormalizowany Wskaźnik Roślinności (NDVI), zielony NDVI, znormalizowana różnica Red Edge (NDRE) oraz rejestracja danych w wysokiej rozdzielczości.
  • Przyspieszone pobieranie zdjęć i wykorzystywanie szerokiego zakresu kąta kamery, by wszystko uchwycić w najdrobniejszych szczegółach i wspomóc analizę.

Dodatkowo drony dla geodetów posiadają systemy integrujące dane.

  • Łatwy dostęp do systemów dzięki FiledAgent co przyspiesza analizę danych i ułatwia zadania geodezyjne.
  • Płynny obraz w wysokiej rozdzielczości i jakości FullHD daje maksymalne możliwości wykorzystania rzutu z góry.

Dodatki i akcesoria do dronów przemysłowych

Co nowego? Przede wszystkim dodatki i akcesoria, do których warto zajrzeć. Są tam różnego rodzaju produkty, które wspierają integrację dronów ze środowiskiem. Dodatkowo warto wykorzystać różne typy kamer, by w skuteczniejszy sposób używać dronów do geodezji.

Odkryj nasz sklep!

Zachęcamy do szukania wśród każdego z produktów najlepszego rozwiązania. Warto zwrócić uwagę na jakość i specyfikację poszczególnych modeli i zdecydować się na to, co najlepsze dla Ciebie!

pixel