Geodezyjne drony do mapowania terenów i obiektów

( ilość produktów: 12 )

Dlaczego w geodezji wykorzystuje się drony?

Wykorzystanie nowoczesnych bezzałogowych statków powietrznych jest bezdyskusyjnie rewolucją w świecie przemysłu. Jedną z dziedzin, która stara się czerpać z możliwości technologicznych jest geodezja. Drony do mapowania ze specjalnymi kamerami stanowią doskonały przykład, w jaki sposób można szybko i łatwo wykonywać dziś prace, które kiedyś zajmowały wiele godzin.

Co sprawia, że nasze produkty są tak doskonałe?

Wybierając spośród produktów geodezyjnych, które Ci oferujemy, dostajesz coś wyjątkowego. Są to modele wysokiej klasy, które mają za zadanie wykonywać dokładne mapowanie terenu. Wspierają w ten sposób pracę geodezyjne, dzięki czemu przebiega ona szybciej i dokładniej. Wyposażone są w najdoskonalsze kamery i systemy analizujące oraz ułatwiające sterowanie.

Jakie modele oferujemy w ramach geodezyjnych dronów?

Oferując geodezyjne drony dla profesjonalnego, przemysłowego wykorzystania, zapewniamy, że każdy model to wytrzymałość i jakość. Między innymi są to:

  • Podwójna kamera Sentera Double 4K,
  • Yuneec H520 RTK z kamerą geodezyjną,
  • Stacja D-RTK 2 Mobile do DJI Phantom 4.

Zapraszamy do zapoznania się także z pozostałymi modelami dronów do geodezji, które oferujemy w ramach tej kategorii.

Czym są kamery do inspekcji plonów?

Wysokiej klasy urządzenia, które mamy przyjemność zaoferować w ramach tej kategorii, to specjalistyczne kamery do inspekcji plonów Sentera. Są to urządzenia wykorzystywane przemysłowo w rolnictwie, w którym bezzałogowe statki powietrzne zwykle służą do analizowania i zbierania danych z pól. Dzięki nim można lepiej prowadzić płodozmian i walczyć z zagrożeniami.

Specyfikacja kamer Sentera

Wybierając produkty Sentera dla rolników, możesz być pewny co do tego, że są to urządzenia specjalistyczne, dające doskonałe pomiary i dokładne statystyki plonów. Są zwinne i szybkie, pozwalają na analizę wielkoformatowych pól. Kamery Sentera powstały po to, by z dokładnością wspierać zrównoważone rolnictwo i pomóc dobierać najlepsze rozwiązania do potrzeb rolników.

Jakie modele znajdziesz w naszej ofercie?

Wśród kamer multispektralnych Sentera znajdziesz także:

  • Kamery do inspekcji plonów serii NDVI,
  • Kamery do inspekcji plonów serii NDRE,
  • Podwójna kamera serii
  • Quad,Seria kamer Double 4K.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich produktów z osobna i wyboru tego jedynego z szerokiego spektrum, które Ci dajemy. Zapraszamy!

Kategorie
Producent
Cena
-
Waga
Czas lotu (m)
Kamera
Zasięg(m)
System GPS
Pokaż tylko
pixelpixelpixelpixel