Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony z klasą C5

Wyniki: 6

Dron C5

Dronów klasy C5 - zaprojektowane z myślą o doświadczonych i profesjonalnych pilotach. Łączą w sobie zaawansowane możliwości z prostotą obsługą, zapewniając ogromne możliwości w wielu dziedzinach.

Dron klasy C5

Zgodnie z wymaganiami klasy C5, drony muszą ważyć maksymalnie 25 kilogramów i być wyposażone są w tryb awaryjny LAND oraz tryb niskiej prędkości, zapewniający stabilność i bezpieczeństwo nawet podczas lotów na niskiej wysokości. Dzięki dostępnym funkcjom sterowania drony umożliwiają zaawansowane operacje.

Drony Kategorii C5

Drony z kategorii C5 spełniają surowe standardy bezpieczeństwa oraz oferują zaawansowane funkcje, które podnoszą komfort i kontrolę podczas lotów. Zgodnie z zasadami klasy C5, drony nie przekraczają 120 metrów nad powierzchnią, zapewniają oświetlenie kontrolne BSP oraz ostrzeżenie o niskim poziomie baterii, abyś zawsze mógł zareagować wcześniej i bezpiecznie korzystać z drona. Oprócz tego dron z klasą C5 musi informować o pozycji drona, prędkości i wysokości, jednak nie wymaga się systemu świadomości przestrzennej. Konstrukcja drona musi być zoptymalizowana pod kątem minimalizacji potencjalnych obrażeń w przypadku zderzenia z osobami trzecimi. Każdy dron klasy C5 jest wyposażony w unikalny numer seryjny oraz szczegółowe informacje o jego możliwościach i ograniczeniach, zapewniając pełną transparentność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

pixel