Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony z kamerą, czyli latający dron z kamerą dla Ciebie

Wyniki: 82

Sprawdź jakie drony z kamerą znajdziesz w naszej ofercie

Drony z kamerą pozwalają nagrywać niesamowite krajobrazy oraz robić zdjęcia w powietrza podczas lotu sterowanym dronem. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na kontrolerze gdy dron jest w powietrzu aby wykonać fotografię lub uruchomić nagrywanie filmów. Funkcja FPV(pogląd na żywo) pozwala nam oglądac na żywo obraz, który aktualnie obserwuje kamera w dronie. Opóźnienia w przekazie są bardzo znikome i prawie niewidoczne dla ludzkiego oka. W naszym asortymencie posiadamy drony z kamerami o różnych jakościach od prostych nagrań po filmy w jakości HD. Profesjonalne drony posiadają w zestawach gimbal dwuosiowy lub trzyosiowy. Dron posiadający zamontowany gimbal do kamery może nagrywać obrazu bez drgań i przechyleń. Przelot nagrywany jest na kartę SD umieszczoną w dronie, a czasem obraz można nagrać bezpośrednio na nośnik z którego oglądamy obraz z lotu drona (tablety, smartphony). Naszym nagraniem możemy podzielić się z kim tylko chcemy, niektóre drony mają opcję live stream, czyli nagrywany przez nas przelot na żywo jest udostępniany na platformie YouTube. Dron z kamerą może stać się idealnym kompanem podróży a jego kamera uwieczni wiele wspaniałych chwil i widoków. Zakupując plecak lub walizkę, drona można bezpiecznie transportować podczas podróży. Zapraszamy do zakupów.

Komu przydadzą się drony z kamerą?

Dobre, szybkie, zwinne i łatwe w prowadzeniu – takie są amatorskie drony z wbudowaną kamerą, które przydają się w wielu sytuacjach. To drony dla osób, które chciałyby filmować ważne wydarzenia z życia rodziny, ale także dla tych, którzy na poły amatorsko zajmują się filmowaniem wesel oraz wielu innych uroczystości. Drony z kamerą przydadzą się w wielu sytuacjach, a dzięki temu, że są łatwe w pilotowaniu, nie sprawią kłopotów nawet laikom.

Jakie modele latających dronów z kamerą warto znać?

Wśród latających dronów z kamerą istnieje duża rozbieżność. Możemy znaleźć dobre, naszpikowane elektroniką modele, które dają szereg możliwości oraz nieco mniej funkcjonalne drony z wysoką jakością obrazu. Wszystko zależy od tego, jaki model Cię zainteresuje. A wybierać możesz między innymi spośród dronów: Ryze Tello, JJRC H31. To tylko kilka podstawowych modeli. Wiele więcej znajdziesz, przeglądając wszystkie strony tej kategorii.

Co mają w sobie drony z kamerą?

Dlaczego drony z kamerą są tak popularne? Pozwalają zerknąć na świat w zupełnie innym świetle i z innego kąta. Dają wiele możliwości, nie tylko od święta, np. podczas ślubów czy imprez okolicznościowych, ale także na co dzień. To dobra jakość i przystępna cena.Drony wyposażone w kamery FPV, umożliwiające nagrywanie obrazu i jego podgląd w czasie rzeczywistym to wiele możliwości także w codziennej pracy w domu. Dzięki temu można wykonywać samodzielne inspekcje niedostępnych części budynków, a lekka konstrukcja, tak jak np. w przypadku latającego drona z kamerą Syma X21 W sprawia, że każdy poradzi sobie z tym zadaniem.Drony do użytku prywatnego zwykle są dość małe, by podlegać innym ograniczeniom w lataniu niż drony o odpowiedniej wadze. Dlatego warto zwrócić uwagę na ich szybkość i zwrotność, także w kontekście codziennej rozrywki.Dron Parrot Mambo to model sportowy, przeznaczony do zabawy w wyścigach dronów. Dzięki specjalnym okularom dopasowanym do aplikacji drona, dużo szybciej i dużo prościej przyjdzie Ci wcielić się w pilota.

Akcesoria i dodatki do dronów

Właśnie tego rodzaju okulary, dostępne są w sekcji akcesoriów do dronów z kamerą. Jednocześnie w ramach tej kategorii prezentujemy dodatki do dronów, między innymi kamery FPV o większej rozdzielczości czy części zamienne. Warto zerknąć także na wyposażenie drona i dopasować go do swoich potrzeb.

Przejrzyj całą ofertę i wybierz coś dla siebie!

Nie czekaj i sprawdź nasza ofertę już teraz! Zapraszamy do przejrzenia wszystkich produktów, które oferujemy i wyboru takiego modelu, który będzie pasował idealnie do tego, czego wymagasz.

pixel