Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron z kamerą – najlepsza oferta dronów z kamerą

Wyniki: 65

Nagrywanie filmów dronem to doskonały sposób, by uchwycić ujęcia, które nie są dostępne z użyciem zwykłego aparatu. To również bardzo wciągające hobby – z uwagi na stały rozwój technologii dron z kamerą jest obecnie dostępny niemal dla każdej osoby zainteresowanej lataniem. Sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w naszej ofercie.

Drony z kamerą od najlepszych producentów – DJI, Autel, Ryze, Syma

Tworząc nasz asortyment, stawiamy wyłącznie na zaufanych dostawców, którzy są w stanie zapewnić odpowiednią jakość swoich rozwiązań. Klienci mogą wybrać m.in. liczne modele DJI. Aktualnie jest to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny producent z tego sektora, którego oferta obejmuje drony z kamerą 4K dla początkujących i doświadczonych użytkowników, a także szereg modeli do zastosowania specjalistycznego. Ponadto w naszym sklepie można kupić drony Autel Robotics – firmy znanej ze stosowania najbardziej zaawansowanych kamer, których rozdzielczość sięga nawet 6K. Dla osób, które szukają rozwiązań na początek, polecamy hobbystyczne drony Ryze i Syma, które łączą wygodne użytkowanie i dostęp do najważniejszych funkcji z bardzo atrakcyjną ceną.

Dobre drony z kamerą: jak wybrać odpowiedni model?

Oferta naszego sklepu obejmuje szereg różnorodnych modeli dronów, skierowanych do różnych grup klientów. Poszczególne modele różnią się pod wieloma względami. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie przeanalizować specyfikację, by określić, który z nich będzie najlepiej pasować do indywidualnych potrzeb.W przypadku dronów do fotografii i filmów kluczową rolę odgrywają parametry kamery. Najważniejszą kwestią jest rozdzielczość obiektywu, od której zależy, ile szczegółów można zarejestrować. Co do zasady, im jest ona większa, tym lepiej, jednak wzrost rozdzielczości idzie w parze z wyższą ceną. Z tego względu początkujący i osoby, które chcą dopiero zapoznać się z obsługą drona, mogą postawić np. na drony z kamerą HD, podczas gdy rozdzielczość w zakresie od 4K do 8K doskonale sprawdzi się dla profesjonalistów i doświadczonych użytkowników.Kolejny ważny czynnik to czas lotu, który zależy m.in. od konstrukcji drona i rozmiaru akumulatorów. W większości modeli wynosi on do ok. 30 minut – dlatego warto od razu wyposażyć się w zapasowe baterie, które również można kupić w naszym sklepie. Do tego należy zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje dostępne w danym modelu, takie jak podgląd na żywo czy tryb śledzenia, które mają spory wpływ na komfort użytkowania. Dron śledzący będzie natomiast doskonałym wyborem do nagrywania sportu. Tryb powrotu do domu to kolejna przydatna funkcja, jaką mogą oferować drony z kamerą – automatyczne sterowanie do punktu startu pozwoli uniknąć różnych niekorzystnych sytuacji.

Tanie drony z kamerą – idealne dla początkujących

Filmowanie dronem to bardzo wartościowe hobby, jednak należy mieć na uwadze, że są to stosunkowo delikatne urządzenia, które mogą ulec uszkodzeniu np. w razie kolizji. Z tego względu na początek polecamy ćwiczyć latanie na tańszym modelu. W naszej ofercie nie brakuje budżetowych dronów – to przede wszystkim propozycje marek takich jak Ryze i Syma, a także podstawowe serie z oferty DJI. Nawet w tańszych modelach można liczyć na specyfikację, która zapewni długie godziny zabawy z lataniem. Jednym z najpopularniejszych przykładów tanich dronów dla początkujących jest Ryze Tello z kamerą 5MP, rozwijany we współpracy z DJI.Co więcej, nasz asortyment obejmuje nie tylko pojedyncze urządzenia, lecz także zestawy zawierające komplet akcesoriów potrzebnych na start. Dzięki temu można rozpocząć latanie od razu po zakupie. Jednocześnie taka opcja pozwala nieco zaoszczędzić w stosunku do zakupu akcesoriów osobno.Przypominamy, że filmowanie dronem musi odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Do wykonywania nagrań i fotografii dronem na terenie Polski potrzebne są uprawnienia przyznawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC), które można uzyskać online.

Drony z kamerą dla dzieci, czyli nieskończona ilość zabawy

Asortyment sklepu Megadron to także drony z kamerą dla dzieci. Są to urządzenia o mniejszych rozmiarach, takie jak Ryze Tello czy Syma X35T, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Podstawowa funkcjonalność i prostota obsługi sprawiają, że są one doskonałym wyborem na początek – zapoznanie się z zasadami lotu nie będzie stanowić żadnego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dronów z kamerą dla dzieci, które będą stanowić źródło nieograniczonej zabawy. W przypadku dronów zakwalifikowanych jako zabawki (do 14. roku życia) nie ma potrzeby pozyskiwania dodatkowych uprawnień.

pixel