Zapisz na liście
Stwórz nową listę

EcoFlow - przenośna stacja zasilania

Wyniki: 58

Dla kogo przeznaczone jest EcoFlow?

Seria EcoFlow to wyjątkowe produkty dodatkowe, które przydają się między innymi na wyjazdach oraz wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do normalnej elektryczności. Dzięki różnego rodzaju stacjom ładowania osoby, które dużo korzystają ze smartfonów, nie muszą martwić się o ich wytrzymałość czy połączenie ze światem przez utratę energii. Seria ta jest przeznaczona do stosowania z innymi urządzeniami mobilnymi oraz w miejscach nietypowych – na kempingach, na wyjazdach, na wycieczkach. To rozwiązania dające komfort – pozwalają naładować telefon, są wtedy, gdy zabraknie światła lub umożliwiają swobodne słuchanie muzyki.

Czym charakteryzują się nasze produkty?

Wszystkie produkty z tej serii – tak przenośna stacja energii, jak powerbanki i inne urządzenia zostały wykonane z dobrych materiałów. Chodzi o ich jakość i trwałość, gdyż muszą sprawdzić się w trudnych warunkach polowych. Do tego dochodzi także sposób działania i długość oraz pojemność – wszystkie te parametry są tu na najwyższym poziomie. Dzięki unikatowemu designowi produkty takie jak powerbank EcoFlow są dodatkową ozdobą. Otrzymujesz więc lampę, głośnik czy stacje ładowania, które można postawić na półce i udawać, że są to specjalne ozdoby na kempingowym wypadzie za miasto. Wyjątkowo piękne i wyjątkowo funkcjonalne.

Jakie modele znajdziesz w naszym asortymencie?

Cała kategoria EcoFlow  jest niezwykle szeroka, dlatego trudno byłoby wymienić wszystkie produkty, które się w niej znajdują. Możemy jednak wymienić ich kilka. A są to między innymi:Kable do ładowania telefonu z końcówką samochodową,Kable USB,Powerbanki o różnej pojemności,Stacje ładowania, w tym solarne stacje pozyskiwania energii,Lampki nocne, lampki kieszonkowe oraz lampki stołowe dedykowane do użytku wyjazdowego,Bezprzewodowe głośniki.Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą produktów, które przygotowaliśmy w ramach tej kategorii oraz do sięgnięcia po dokładny opis produktu, jeśli któryś z nich zwróci Twoją uwagę. Zapraszamy!

pixel