Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Rękawice fotograficzne

Wyniki: 27

Chcesz nakręcić świetny materiał dronem w mroźny dzień? Potrzebne Ci są rękawiczki fotograficzne. To podstawowe wyposażenie każdego droniarza, który kręci filmy i robi zdjęcia w chłodnej zimowej scenerii. Dlatego w tej kategorii sklepu Megadron znajdziesz świetne rękawice fotograficzne, które ogrzeją Twoje dłonie i pozwolą na bezproblemową obsługę drona. Przekonaj się!

Rękawiczki fotograficzne PGYTECH w sklepie Megadron

Jest kilka znakomitych produktów, które przypadną do gustu operatorom dronów. Jednym z nich są Rękawiczki rękawice fotograficzne PGYTECH XL. To podstawowy model dla fotografów i operatorów dronów. 6-warstwowe rękawiczki do fotografii zapewniają pełną ochronę przed wiatrem, wilgocią i jednocześnie umożliwiają oddychanie skórze. Są wyposażone w praktyczne klamry, które chwytają odchylone końcówki palców. Przydają się zwłaszcza wtedy, gdy trzeba wykonać precyzyjne zadanie, np. wymienić akumulator w nadajniku czy dronie.Jednak to, co najważniejsze w prezentowanym modelu rękawiczek fotograficznych to możliwość sterowania dotykowym ekranem bez zdejmowania palców. To możliwe dzięki obecności przewodzących materiałów. Opcja ta świetnie sprawdza się zwłaszcza w największe mrozy.Rękawice fotograficzne od PGYTECH znajdziesz w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Pamiętaj, by dobrać nieco większy rozmiar, niż rzeczywiście posiadasz, co przyczyni się do lepszej sterowności drona w trakcie pracy.

Znakomite rękawice fotograficzne Vallerret w Megadron

Jeśli liczy się dla Ciebie pełna naturalność, styl i maksymalna funkcjonalność zerknij na Rękawice fotograficzne Vallerret Urbex Glove Brown. Dostępne w 5 wariantach rozmiarowych pozwolą Ci na operowanie dronem i sprzętem fotograficznym niemal w każdych warunkach. Odkrywane palce zaczepiane na magnes to świetna opcja zapewniająca komfort korzystania z ekranu dotykowego i niewpływająca negatywnie na stylistykę rękawiczek do fotografii.A te pokryte są jednobarwną brązową skórą kozią odporną na niskie temperatury. Wewnątrz poczujesz 100-procentową wełnę owczą z Merynosa, która dokładnie ogrzeje każdą część dłoni. Stylowe wykończenie to zasługa dzianinowego mankietu. Wszystko, czego można oczekiwać od rękawiczek do fotografii, znajdziesz właśnie w tym modelu. 

Zakupy pełne satysfakcji na Megadron

Jeśli oczekujesz najwyższego poziomu zadowolenia i dopasowania asortymentu do swoich potrzeb sprawdź pełną ofertę sklepu Megadron. To idealne miejsce dla droniarzy i osób, które poszukują części do swoich sterowanych modeli. Jako fotograf docenisz też opcję pełnego serwisu sprzętowego w przypadku pojawienia się usterki na skutek wieloletniej eksploatacji. Jeśli masz pytania, skorzystaj z opcji kontaktu. Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

pixel