Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony wyścigowe z podglądem na żywo (FPV)

Wyniki: 13

Drony wyścigowe z podglądem na żywo (FPV)

Drony wyścigowe charakteryzują się kompaktową konstrukcją i niską wagą. Takie połączenie gwarantuje nie tylko doskonałą zwrotność, lecz także błyskawiczne przyspieszenie. Nazwa FPV, czyli first person view, odnosi się do widoku z perspektywy  pierwszej osoby, który jest realizowany przez gogle. To urządzenie jest wyposażone w wysokiej klasy wyświetlacze, na żywo odtwarzające obraz rejestrowany przez kamerę bezzałogowego statku powietrznego. Dron wyścigowy FPV jest przeznaczony zarówno dla osób, które pragną nagrywać niezwykle dynamiczne ujęcia, jak i dla miłośników rywalizacji oraz walki o miejsca na podium.

Drony wyścigowe, czyli sportowe modele oferowane przez nasz sklep

W asortymencie naszego sklepu znajdują się drony FPV przeznaczone dla profesjonalistów oraz mniej doświadczonych pilotów. Oferujemy wyłącznie modele renomowanych marek, takich jak DJI i BetaFPV, gwarantujące wysoką jakość oraz długą żywotność. Czym wyróżniają się drony FPV? Aerodynamiczna budowa umożliwia uzyskanie zawrotnych prędkości zarówno w trakcie lotu na wprost, jak i podczas pokonywania ciasnych zakrętów. W naszym sklepie zamówisz drony wyposażone w kamery z ultra szerokokątnym obiektywem. Dzięki nim nagrasz spektakularne ujęcia w jakości 4K.Oferujemy modele wyposażone w gimbal gwarantujący hipnotycznie płynny obraz, nawet w  przypadku bardzo dynamicznego lotu. Dodatkowo, duży zasięg w połączeniu ze stabilnym sygnałem zapewniają wszechstronne wykorzystanie dronów. 

Dron wyścigowy - wejdź do świata pełnego emocji

Dron z kamerą FPV pozwala na obserwowanie otaczającego nas świata z zupełnie innej perspektywy. Obecnie wyścigi dronów systematycznie zyskują na popularności. Biorą w nich udział piloci w różnym wieku, którzy rywalizują na specjalnie przygotowanych torach. Drony FPV, dzięki swojej konstrukcji, są stworzone do dynamicznego lotu, nagłego zatrzymywania się i zmiany kierunku. Te cechy sprawiają, że świetnie sprawdzą się w trakcie filmowania wielu dyscyplin sportu, w których następują nagłe zwroty akcji. Dodatkowo, ujęcia z drona FPV są świetnym urozmaiceniem materiału filmowego. Niespotykana perspektywa, w połączeniu z dynamicznymi nagraniami gwarantują, że film będzie dosłownie zapierał dech w piersiach.

Dron FPV - wspaniała zabawa

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także szeroki wybór akcesoriów do dronów FPV. Oferujemy m.in. dodatkowe baterie pozwalające na wydłużenie czasu lotu, ładowarki sieciowe, samochodowe, a także huby i przewody zasilające. Dzięki nim, Twojemu dronowi nigdy nie zabraknie energii. Ponadto oferujemy również elementy zabezpieczające śmigła, osłony, anteny, śmigła, ramki, kontrolery i wiele innych produktów. W razie jakichkolwiek pytań związanych z dronami FPV lub akcesoriami, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

Jeżeli interesujesz się dronami lub posiadasz już własny sprzęt do nagrywania zapewne słyszałeś o dronach FPV. Ta forma lotów zabiera w nieznaną dotąd formę rozrywki. Załóż gogle, uruchom drona i poczuj się jak ptak. W naszym sklepie znajdziesz gotowe drony FPV do latania - możesz nimi trenować w domu (BetaFPV Whoop Racing Starter Kit 2) lub wybrać trochę mocniejszy sprzęt do latania w domu i na zewnątrz (BetaFPV Whoop Racing Advanced Kit 2)

pixel