Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Pix4D - licencja

Wyniki: 26

Licencje na oprogramowanie Pix4D służą do obróbki fotogrametrycznej zdjęć z dronów. Opracowane przez specjalistów ze Szwajcarii programy używane są do przetwarzania materiału zbieranego za pomocą bezzałogowców. W tej kategorii znajdziesz produkty do profesjonalnego mapowania z dronów.

Do czego stosuje się oprogramowanie Pix4Dmapper?

Pix4D to oprogramowanie przydatne do tworzenia profesjonalnych map na podstawie ujęć wykonywanych przy pomocy dronów. Jest to wygodny sposób na wykonanie bardzo dokładnych map uwzględniających istotne cechy terenu. Pozwala na przygotowanie chmur punktów, modeli 3D oraz ortofotomap. Z pomocą tego oprogramowania stworzysz zaawansowany model terenu, który odzwierciedla jego ukształtowanie oraz położenie poszczególnych punktów. Mapy stworzone przy użyciu programu Pix4Dmapper charakteryzują się dużą dokładnością i pełną digitalizacją.

Którą licencję Pix4D wybrać?

Jeśli potrzebujesz licencji na krótki okres, możesz wybrać np. Pix4Dcloud Advanced – licencja na 1 miesiąc. Program pozwala na przetwarzanie ujęć przy wykorzystaniu algorytmów fotogrametrycznych. Proces ten odbywa się w chmurze, jest więc wygodny i intuicyjny. Zaletą jest intuicyjny interfejs oraz łatwy dostęp z dowolnego urządzenia elektronicznego połączonego z internetem. Oprogramowanie umożliwia udostępnianie danych oraz ich integrację, a także eksport do programów takich jak CAD i BIM. Jeśli chodzi o rodzaj licencji Pix4D, cena jest związana z opcją, na którą zdecyduje się użytkownik. W tej kategorii znajdziesz szeroką gamę produktów Pix4D:

  1. Pix4Dmapper – do mapowania z dronów,
  2. Pix4Dcloud – do przetwarzania zdjęć na zewnętrznych serwerach i udostępniania produktów fotogrametrycznych,
  3. Pix4Dfields – do obróbki danych fotogrametrycznych dla branży rolniczej,
  4. Pix4Dsurvey – do integracji danych fotogrametrycznych z programem CAD,
  5. ix4Dreact – do szybkiego mapowania 2D w sytuacjach kryzysowych, np. w celach ratowniczych.

Każdy rodzaj oprogramowania ma inne zastosowanie. Jeśli nie udało Ci się znaleźć w naszym sklepie opcji spełniającej Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną, uwzględniającą Twoje potrzeby i możliwości.

Pix4D – cena

Licencja na oprogramowanie Pix4Dmapper jest u nas dostępna już za niecałe 1.500 zł. Cena produktu zależy od czasu trwania nabywanej licencji, rodzaju oprogramowania i liczby stanowisk, na których będzie używany program. Możesz zamówić u nas licencję na 1 lub 2 urządzenia. Czas jej trwania to 1 miesiąc lub 1 rok. Wykupienie możliwości legalnego korzystania z oprogramowania przez rok to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy zł. Istnieje także opcja licencji wieczystej, która wiąże się z kosztem przekraczającym 20.000 zł. Pix4D udostępnia też rozbudowaną, darmową bazę wiedzy. Znajdziesz tam m.in. webinary, artykuły i instrukcje, które ułatwią Ci naukę fotogrametrii i rozwijanie umiejętności w tej dziedzinie. Wybierz jedną z dostępnych opcji programu Pix4D lub poproś nas o indywidualną wycenę, by tworzyć profesjonalne i dokładne mapy!

pixel