Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Autel - części i akcesoria

Wyniki: 73

Jesteś posiadaczem drona Autel i szukasz kilku części zamiennych? A może interesują Cię dodatkowe akcesoria? Poznaj pełną ofertę sklepu Megadron! W tym miejscu znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze dodatki do swojego „latającego fotografa”.

Części i akcesoria Autel – wszystko w jednym miejscu

Dlaczego właśnie Megadron? Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie istotne części zamienne i dodatki do dronów Autel. Wiemy, że dronowanie jest pełne wyzwań, dlatego zapewniamy użytkownikom dostęp do najwyższej jakości produktów uznanych producentów. Dla każdego profesjonalisty i ambitnego amatora liczy się utrzymanie swojego sprzętu w należytej kondycji. Nie ma znaczenia czy zamierzasz fotografować przyrodę, zwiedzać opuszczone budynki czy bawić się z przyjaciółmi. Megadron zapewnia wszystko, co niezbędne dla Twojego drona Autel. Sklep oferuje również wsparcie doradcze i łatwy sposób zwrotu towaru, który nie trafił w Twoje oczekiwania. Zerknij, co możesz zyskać!

Gdy Twój dron potrzebuje szybkiej naprawy

Trudno nie narazić drona na szwank, gdy nadarza się okazja do idealnego ujęcia. Nawet najbardziej doświadczony droniarz potrafi zahaczyć o gałązkę czy nieostrożnie wylądować. Dlatego mając drona Autel sklep z częściami i akcesoriami musisz mieć pod ręką. Zerknij, chociażby na śmigła Low Noise AUTEL Robotics EVO II / Pro / Dual. To oryginalne elementy dopasowane do drona Autel. Zamontujesz je bez dodatkowych narzędzi. Dzięki dodatkowym zabezpieczeniom masz pewność, że nie odpadną w trakcie lotu. Co zrobić, by przygoda ze śmigłami nie wydarzyła się po raz kolejny? Wystarczy zastosować osłony śmigieł 360° do drona AUTEL EVO Nano / Nano+. Zmniejszają praktycznie do zera ryzyko uszkodzenia śmigieł drona bez względu na miejsce lotu. Dzięki nim łatwiej będzie Ci sterować dronem w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie zdecydowanie najprościej o uszkodzenie.

Dodatkowy zapas mocy dla drona Autel

W zależności od modelu sprzęty Autel mogą latać do kilkudziesięciu minut. Po wyczerpaniu baterii czeka Cię żmudne ładowanie. Sytuacja się zmienia, gdy masz do dyspozycji kilka dodatkowych akumulatorów. A co powiesz na ładowarkę hub AUTEL Lite / Lite+ Multi-Charger do trzech baterii? To świetne urządzenie, które naładuje aż 3 baterie. Nie musisz martwić się o braki prądu – gdy masz ze sobą ładowarkę samochodową AUTEL Robotic EVO II wszystko staje się maksymalnie proste. Wszystko jest bardzo proste, gdy masz do dyspozycji ładowarkę. A co wtedy, gdy nie masz czego naładować? Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i zapewniamy akumulatory do dronów. Jednym z nich jest AUTEL EVO Nano / Nano+ Gray. To bateria litowo-polimerowa, która świetnie radzi sobie z zasilaniem Twojego sprzętu. Uzupełnij swój zapas o kilka sztuk, by zawsze być gotowym na idealne ujęcie.

Akcesoria i części w sklepie Megadron!

W naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajdziesz mnóstwo produktów do dronowania na najwyższym poziomie. Skorzystaj z możliwości, jakie zapewniamy i wybierz najpotrzebniejsze części.

pixel