Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Torvol

Wyniki: 20

Plecaki Torvol

Torvol opracowuje plecaki i akcesoria we współpracy z pilotami dronów. Rozwiązujemy Twoje codzienne problemy i wzbogacamy Twoje doświadczenie w lataniu. Skonstruowane z myślą o pilotach dronów, dając użytkownikowi możliwość dostosowania ich do swojego sprzętu i potrzeb.

  • Linia FPV została zaprojektowana w ścisłej współpracy z pilotami FPV Pro, co zaowocowało stworzeniem wysoce regulowanych plecaków, które bezpiecznie i wygodnie pasują do sprzętu FPV.
  • Quad Pitstop Backpack Pro jest zaprojektowany do przenoszenia 4 dronów FPV i sprzętu FPV, który jest potrzebny do następnego lotu.
  • Quad Pitstop Backpack został zaprojektowany do przenoszenia 2 dronów w głównej komorze torby, a po zamocowaniu Quad Strap na zewnątrz możesz zabrać ze sobą dodatkowy dron.
  • Linia Imaging została opracowana, aby zapewnić entuzjastom fotografii podróżniczej i obrazowania z powietrza możliwość podróżowania z jednym plecakiem do następnego miejsca przeznaczenia, zabierając ze sobą cały sprzęt, którego potrzebują, aby uchwycić chwile i miejsca, których nigdy wcześniej nie widzieli.
  • Plecak Drone Explorer Backpack jest specjalnie zaprojektowany do przenoszenia wszelkiego rodzaju kompaktowych dronów podobnych do DJI Mavic Pro, jak również całego sprzętu DSLR Camera, oraz odzieży niezbędnej podczas następnej podróży. Plecak Drone Explorer Backpack doskonale pasuje do pokrowca Drone Compact Case, zapewniając dodatkowy komfort noszenia i ochronę Twojego ulubionego drona.
  • Plecak Drone Adventure Backpack został stworzony dla dronów podobnych do DJI Phantom, ponieważ pasuje do ponad 75% dronów do obrazowania sprzedawanych na rynku. Plecak Drone Adventure zapewnia również dużo miejsca na sprzęt DSLR i odzież niezbędną podczas pełnej przygód podróży fotograficznej.
  • Linia Freestyle Line Up obejmuje praktyczne torby, które pozwalają zabrać drona gdziekolwiek się udasz.
  • Torba Freestyle Pitstop Bag mieści 1 drona FPV oraz wszystkie baterie i narzędzia, których potrzebujesz, aby maksymalnie wykorzystać kolejną sesję lotów.

 

pixel