Zapisz na liście
Stwórz nową listę

PowerBank

Wyniki: 22

Jesteśmy pewni, że tu jest Twój nowy powerbank. Sklep Megadron zapewnia Ci dostęp do podstawowych i zaawansowanych magazynów energii. Podtrzymanie działania sprzętu nie jest takie proste, dlatego dodatkowy zastrzyk prądu jest świetną opcją dla każdego droniarza, czy też użytkownika sprzętów mobilnych. Sprawdź dostępne modele powerbanków i wybierz dla siebie najlepszy!

Świetny sprzęt w przystępnej cenie

Oczekujesz świetnych parametrów ładowania i niewielkich rozmiarów urządzenia? Jednym z takich powerbanków w sklepie Megadron jest Powerbank Baseus Adaman Metal, 20000mAh, 22.5W. 4 wyjścia USB zapewniają możliwość ładowania kilku urządzeń jednocześnie. Grubość urządzenia to maksymalnie 14 mm, co czyni go niezwykle poręcznym i łatwym w przechowywaniu. Znajdzie miejsce w każdym plecaku i ekwipunku fotografa, droniarza czy użytkownika smartfona.Do niewielkich, ale potężnych w swoich zastosowaniach urządzeń zalicza się też Powerbank Romoss Sense 8P+ 30000mAh. Oferuje 3 porty USB, dzięki czemu możesz ładować jednocześnie 3 urządzenia przenośne. Co więcej, nie musisz martwić się o zmniejszenie wydajności – ten powerbank jest kompatybilny z najnowszymi systemami szybkiego ładowania. Dzięki pojemności 30000 mAh jest w stanie działać nawet przez 7 dni! Wbudowany wyświetlacz poinformuje Cię, ile jeszcze energii zostało we wnętrzu akumulatora.

Potężne magazyny energii dla profesjonalistów

Szukasz czegoś więcej? Postaw na Baseus power bank 2x usb-c 2x usb 20000mah 100w QC. Ten produkt to absolutny top, jeśli chodzi o magazyny energii. 4 porty wyjściowe i moc ładowania do 100 W to więcej niż potrzeba w większości zastosowań komercyjnych. Jego waga (490 g) i grubość (1.8 cm) zapewniają łatwość w przenoszeniu i nie obciążą Twojej torby na laptopa czy plecaka.A może chcesz mieć przy sobie kompletne urządzenie do ładowania? Powerbank / Rozrusznik Baseus Super Energy Max Car Jump Starter, 20000mAh, 2000A, USB naładuje Twój smartfon, laptop, ale też zapewni rozruch autu, gdy padnie akumulator. Czy może być coś lepszego? A przy tym kompaktowe rozmiary, które nie przeszkadzają w podróży służbowej.Skorzystaj już dziś z opcji zakupu potrzebnego powerbanku i sięgnij po najlepsze opcje w sklepie Megadron. Zapraszamy!

pixel