Zapisz na liście
Stwórz nową listę

BetaFPV

Wyniki: 94

Latanie dronem FPV zyskuje na popularności. Szukasz niezawodnego sprzętu do akrobacji i pokonywania torów z przeszkodami? A może chcesz wyposażyć się w dodatkowe akcesoria i gadżety do Twojego sportowego drona? Jeśli tak, zerknij na kategorię produktów BetaFPV, które skompletowaliśmy z myślą o Twoich potrzebach!

Dlaczego BetaFPV na początek przygody z lataniem sportowym?

Chyba nie ma bardziej wciągającego sposobu na latanie dronem niż FPV. Jedną z najchętniej wybieranych marek do tego typu zabawy jest BetaFPV. Intuicyjna obsługa, kompatybilność z wieloma akcesoriami i dostęp do części zamiennych to najważniejsze zalety producenta. Sprzęt wykonany jest z ultralekkich materiałów z tworzywa sztucznego i dodatkowych wzmocnień karbonowych. Zapewniają maksymalną odporność i zwrotność oraz nie podnoszą niepotrzebnie masy całej konstrukcji.

BetaFPV Pavo 25

Dla amatorów i nieco bardziej zaawansowanych droniarzy świetną propozycją jest dron BetaFPV Pavo25 Digital VTX PNP. Co go wyróżnia? Przede wszystkim zwarta i solidna budowa. Szkielet oparty jest na niezwykle trwałym i lekkim nylonie PA12. To lekki i sztywny materiał, który sprzyja podniebnym akrobacjom. BetaFPV Pavo 25 sprawdza się zarówno w lotach na otwartych przestrzeniach, jak i na ograniczonych obszarach torów przeszkód. Dodatkowe wzmocnienie zapewnia karbonowa płytka o grubości 2,5 mm. Świetnie wzmacnia sztywność i poprawia zwrotność sprzętu. To jednak nie wszystko, bo opisywany dron został wyposażony w możliwość przesuwu akumulatora dla idealnego wyważenia przy montażu dodatkowych akcesoriów.

Gogle BetaFPV VR03

Skoro mowa o uzupełnieniu sprzętu w to, co niezbędne, kluczowe dla latania FPV są gogle BetaFPV VR03. To dzięki nim możesz poczuć niesamowite wrażenia z perspektywy pierwszej osoby. Gogle BetaFPV VR03 mają wbudowaną antenę dookólną, która emituje i odbiera sygnały w dowolnym kierunku z jednakową siłą sygnału. Dzięki ekranowi o wysokiej rozdzielczości pilot może obserwować podniebne wyścigi i rejestrować je jednocześnie na karcie pamięci. W ten sposób nie uronisz niczego z zapierających dech podniebnych akrobacji.

Precyzyjne sterowanie dronem BetaFPV

Jeśli mowa o wymagających lotach dronami wyścigowymi koniecznie zwróć uwagę na niezawodne sterowanie BetaFPV LiteRadio 3 PRO ELRS 2.4GHz.  Aby dron Pavo 25 BetaFPV był idealnie zwrotny i reagował natychmiast na Twoje polecenia, musisz mieć odpowiedni nadajnik radiowy. Model LiteRadio zapewnia wsparcie systemu EdgeTX. Jest on kompatybilny z protokołami MULTI, CRSF, PPM, XJT, DSM2, R9M. Dodatkowo nadajnik ten wyposażono w oprogramowanie typu open source, co czyni je w pełni konfigurowalnym dla użytkownika. Ponadto joystick LiteRadio ma regulowany gimbal drążków, które możesz dopasować do kciuków według osobistego uznania.

Ochrona kamery drona BetaFPV

Chcesz wyposażyć drona w kamerę sportową? Przyda Ci się kilka dodatkowych akcesoriów. Pierwszy z nich to BetaFPV GoPro Lite Case V2. Specjalna formuła wtrysku tworzywa sztucznego zapewnia lekkość i wytrzymałość obudowy dla Twojej kamery sportowej. Jeśli chcesz dodatkowo wesprzeć ją podczas pracy w trudnych warunkach sięgnij po BetaFPV Filtr ND16 Filter Naked Camera. Aluminium lotnicze i szkło optyczne zapewniają maksymalną wytrzymałość. Stosowanie filtra poprawia jakość nagranego materiału zwłaszcza między ciemną a jasną stroną kadru.

Niezbędne akcesoria dla drona BetaFPV

Każdy doświadczony droniarz wie, że sportowy sprzęt może ulec awarii. Poza tym zmagania FPV wymagają dopasowania konfiguracji sprzętu i wprowadzania indywidualnych poprawek. Dlatego konieczne może być sięgnięcie po dodatkowe wyposażenie. W naszym sklepie znajdziesz m.in.: ●       śmigła i ramki na śmigła; ●       akumulatory; ●       anteny; ●       silniki; ●       odbiorniki; ●       oraz wiele innych.

Lataj szybciej dzięki częściom Megadron!

Oczekujesz wzrostu szybkości, wysokości i zwrotności? Chcesz podnosić poprzeczkę w FPV swoim dronem? Dla takich osób jak Ty przygotowaliśmy tę i pozostałe kategorie produktów dla dronów FPV. Już dziś możesz zapoznać się z dostępnymi akcesoriami i dodatkami, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją. Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest niezwykle proste. A co jeśli produkty nie przypadną Ci do gustu? Jeśli chcesz zwrócić zakup możesz skorzystać z intuicyjnego kreatora zwrotu połączonego z urządzeniami Paczkomat InPost. W ten sposób z łatwością odeślesz nam sprzęt, a my natychmiast dokonamy zwrotu pieniędzy. Przekonaj się, że zakupy na Megadron to czysta przyjemność – prawie tak duża, jak latanie nowym dronem lub prace nad jego podrasowaniem! Doświadcz większych możliwości z akcesoriami Megadron!

pixel