Zapisz na liście
Stwórz nową listę

AfterShokz - bezprzewodowe słuchawki sportowe

Wyniki: 29

Słuchawki sportowe do biegania i jazdy na rowerze

Coraz częściej używamy słuchawek podczas biegania, jazdy na rowerze czy kiedy poruszamy się po mieście. Towarzyszy temu ograniczenie świadomości tego, co dzieje się w wokół nas, a kwestia bezpieczeństwa staje się palącym problemem na całym świecie. Pojawiają się nowe przepisy regulujące użytkowanie słuchawek w trakcie jazdy na rowerze czy prowadzeniu samochodu. Przyłącz się do aftershokz w działaniach na rzecz wzrostu bezpieczeństwa.

Codziennie odbieramy dźwięki za pomocą przewodnictwa kostnego

Słuchawki Aeropex dokładniej przylegają do Twoich kości policzkowych, dzięki czemu dostarczają więcej basu i redukują wibracje.

Wiele codziennych dźwięków słyszymy za pomocą przewodnictwa kostnego, na przykład, kiedy zgrzytamy zębami, chrupiemy ciastka czy drapiemy się po głowie. 

  • Beethoven - przewodnictwo kostne zostało odkryte przez Ludwiga van Beethovena, słynnego osiemnastowiecznego kompozytora, który był niemal głuchy. Beethoven odkrył sposób na słyszenie muzyki dzięki umieszczeniu pałeczki między zębami i przyłożeniu jej do fortepianu
  • Wojsko - Wojsko francuskie skorzystało w ramach programu FELIN z ponad 20 tysięcy zestawów słuchawkowych wykorzystujących przewodnictwo kostne. 
  • Medycyna - Implant Baha wykorzystujący przewodnictwo kostne zmienił życie ponad 120 tysięcy osób cierpiących na niedosłuch przewodzeniowy.

Kto znajdzie coś dla siebie w tej kategorii?

Wszystkie produkty, które prezentujemy w ramach tej kategorii są oryginalne. To ważne, ponieważ wiele jest prób oszukiwania i podrabiania jakości tego sprzętu. Jednak słuchawki bezprzewodowe AfterShokz są tylko jedne i my je prezentujemy w tej kategorii. Jest to więc miejsce dla ludzi aktywnych, którzy wiedzą, czego chcą, uprawiają sport i są cały czas w ruchu, a nie chcą się zatrzymywać. To także produkt dla tych, którzy uważają, że przeszkody powinno się pokonywać, a nie przed nimi uciekać.

Dlaczego do biegania warto wybrać słuchawki AfterShokz?

Wśród różnych modeli słuchawek AfterShokz, znajdziesz przede wszystkim jakość. To firma, która zajmuje się nowoczesną technologią, co widać po słuchawkach bezprzewodowych opierających się na przewodnictwie kostnym. Dzięki temu dźwięk dociera do Ciebie jeszcze dokładniej, słyszysz go wyraźnie i bez zakłóceń, a przy tym nie musisz już nosić słuchawek w uszach, co dla wielu osób oznacza dyskomfort. To także kwestia zdrowotna, bowiem noszenie takich słuchawek jest naturalne i nie powoduje zmian w konstrukcji aparatu słuchowego.

Jakie produkty oferujemy?

Oczekujesz dobrze grających, niezawodnych i funkcjonalnych słuchawek bezprzewodowych? AfterShokz pozwoli Ci na to wszystko jednocześnie. W naszym asortymencie znajdują się różne modele tych słuchawek, dzięki czemu możesz wybierać między:Modelami wodoodpornymi, polecanymi pływakom, dostosowanymi do gogli pływackich,Modele dla będących ciągle w biegu – z redukcją szumów i wygłuszeniem, by dźwięki nie wydostawały się poza słuchawki,Modele dla tych, którzy w ruchu chcą rozmawiać i nie martwić się, że rozmówca usłyszy wszystko dookoła, poza ich głosem. Warto sprawdzić, który model pasuje Ci bardziej i na czym zależy Ci w szczególności. Wybierz wyspecjalizowane słuchawki, które odzwierciedlą Twoje oczekiwania.

Nie zapomnij o nas!

Zajrzyj do całego asortymentu i przejrzyj różne kategorie, by znaleźć dla siebie nie tylko słuchawki na przewodnictwo kostne AfterShokz, ale także wiele więcej. Sprawdź naszą ofertę rekreacyjną i wiele innych. Życzymy udanych zakupów!

pixel