Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Części i akcesoria DJI Matrice

Wyniki: 54

Drony DJI Matrice stosowane są w celach inspekcyjnych, przede wszystkim w przemyśle. Zobacz, jakie części i akcesoria przygotowaliśmy dla użytkowników dronów z serii Enterprise Matrice. 

Akcesoria do DJI RC Plus Matrice 30

W naszej ofercie znajdziesz m.in. szelki z uchwytem montażowym do aparatury DJI RC Plus Matrice 30. Są one kompatybilne z dronami Matrice 30 i Matrice 30T. Służą do wygodnej obsługi aparatury sterującej. Przymocowanie jej do szelek zwiększa komfort operatora i sprawia, że nie musi jej odkładać, gdy jej nie używa. Użycie szelek zapobiega też zgubieniu tej części. Daje użytkownikowi możliwość uwolnienia rąk, gdy jest to potrzebne. 

Śmigła do dronów DJI Matrice

W trakcie intensywnego użytkowania elementy takie jak śmigła ulegają zużyciu. W naszym sklepie znajdziesz oryginalne części, które w łatwy sposób zamontujesz w swoim dronie. Wymiana śmigieł sprzyja zachowaniu łatwego sterowania i dobrych parametrów lotu urządzenia.

Akumulatory zapasowe i stacje ładowania do Matrice 30 i 30T

W kategorii DJI Matrice – części i akcesoria znajdziesz także profesjonalne akumulatory i ładowarki do Twojego drona. Dostępne u nas stacje ładowania, np. DJI Battery Station pozwalają na jednoczesne ładowanie 2 akumulatorów TB30 i jednego WB37.Wybierz oryginalne części i akcesoria kompatybilne z urządzeniami z serii DJI Matrice. Części wymienne przydają się po to, by zastąpić uszkodzone lub zużyte elementy. Akcesoria takie jak szelki z uchwytem, osłona przeciwdeszczowa lub antena sprawią, że korzystanie z drona będzie jeszcze bardziej komfortowe.

pixel