Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DJI Mavic Mini SE - podręczny dron na każdą chwilę

Ilość produktów: 4

Marzysz o stworzeniu niesamowitych zdjęć nie będąc profesjonalistą? To nic złego! Drony Dj Mavic pomogą zrealizować Twoje marzenia. To, czym odznaczają się drony DJ Mavic, to przede wszystkim niezwykle intuicyjna obsługa. Należy jednak zacząć od najważniejszej kwestii: żeby zrobić zdjęcia lub nagrać film za pomocą drona, konieczne jest wyjście na dwór. Dzięki temu, że drony DJ Mavic są niezwykle lekkie, nie ma z tym najmniejszych problemów. Dołączony do każdego modelu profesjonalny pokrowiec pozwala na swobodne transportowanie dronów w wybrane przez nas miejsce.

Nie bój się latać Maviciem Mini SE!

Bardzo wiele osób ma obawy przed lataniem dronami. Wynikają one z obawy o uszkodzenie śmigieł drona lub niewystarczające umiejętności związane ze sterowaniem. W przypadku dronów DJ Mavic, powyższe problemy nie istnieją. Dzięki najnowszej wersji oprogramowania, w pełni kompatybilnej ze smartfonami, sterowanie dronami DJ Mavic jest niezwykle proste. Co więcej – konstrukcja dronów, a przede wszystkim sposób w jaki zostały zamontowane śmigła, jest w pełni bezpieczny. Właśnie dlatego drony DJ Mavic są idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla początkujących.

Gimbal i kamera = piękne, płynne ujęcia

Dodatkowym atutem jeśli chodzi o nagrywanie filmów dronami DJ Mavic, jest zamontowany 3-osiowy gimbal. Zapewnia on doskonałą stabilizację – zarówno w przypadku filmów, jak i zdjęć. Drony DJ Mavic wykonują zdjęcia w rozdzielczości 12 MP. Za pomocą tego sprzętu jesteśmy w stanie nagrać film w formacie 2,7k QUAD HD. Dodatkowo, dzięki dedykowanej aparaturze, drony te obsługują video HD do odległości 2km.

Lataj bez ograniczeń!

W przypadku, kiedy chcemy nagrać naprawdę dobre wideo za pomocą drona DJ Mavic Mini SE, nie musimy czuć się ograniczeni czasem. Dzięki wydłużonemu czasowi pracy na jednym ładowaniu, dron ten potrafi latać do 30 min z w pełni naładowanym akumulatorem. Taka wydajność gwarantuje nie tylko możliwość wykonania doskonałych zdjęć i filmów, ale też może stać się rozrywką na długie godziny. Dodatkowym atutem, jeśli chodzi o ekonomiczność pracy akumulatora dronów DJ Mavic Mini SE jest to, że pozwalają one na doskonalenie swoich umiejętności filmowych i fotograficznych.

Profesjonalny zestaw w atrakcyjnej cenie

Drony DJ Mavic to tak naprawdę profesjonalny zestaw do filmowania i fotografowania. Oprócz samego drona, w opakowaniu znajdziecie także komplet 6 śmigieł, osłonę gimbala, śrubki do śmigieł, aparaturę sterującą oraz inteligentny akumulator. Wszystko to dostępne jest w naprawdę atrakcyjnej cenie!  

pixel