Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria do drona DJI Mavic 3

Wyniki: 78

Masz przed sobą akcesoria do drona DJI Mavic 3. Produkty, które tu znajdziesz, zostały przygotowane dla najbardziej wymagających użytkowników. Dron Mavic 3 jest niemal doskonałym narzędziem do nagrywania i wykonywania zdjęć z powietrza. Wyposażenie go w dodatki da Ci wyczekiwany komfort podczas pracy w słoneczne dni, ograniczy czas poświęcony na ładowanie akumulatora czy zabezpieczy sprzęt w transporcie. Wybierz coś dla siebie!

Dłuższy czas nagrywania z baterią 5000mAh

Deklarowane przez producenta 46 minut lotu może nie być wystarczające w każdych warunkach. Wartość ta może być zmienna w zależności od pogody, liczby lądowań oraz innych czynników. Jeśli nie chcesz stracić doskonałego kadru, wyposaż się w dodatkowy Intelligent Flight Battery o pojemności 5000mAh do drona DJI Mavic 3. Dzięki niemu wystarczy krótka chwila na zamianę baterii i ponowne nagrywanie lub fotografowanie. Akumulator ten zapewnia dodatkowe 46 minut lotu lub 40 minut lotu w zawisie.

DJI Mavic 3 Controller

Chcesz płynnie sterować pracą drona bez angażowania smartfona? Nic prostszego! Już nie musisz zastanawiać się, czy jakaś aplikacja przerwie Twoją pracę powiadomieniem. Odłóż smartfon w bezpieczne miejsce i weź do ręki DJI Mavic 3 Controller. Jeśli oczekujesz najwyższej jakości przekazywanego obrazu, wysokiej czytelności wyświetlacza i wielogodzinnej pracy na baterii – Kontroler DJI RC do Mavic 3 jest właśnie dla Ciebie! Akumulator 5200mAh zapewnia 4 godziny pracy bez wymaganego ładowania. Transmisja danych O3+ zapewnia bezproblemowy przekaz wideo na 1080p/60fps, na odległość do 8 kilometrów!

DJI Mavic 3 Smart Controller

Oczekujesz po kontrolerze jeszcze więcej? Chcesz poczuć nieograniczony zasięg i natychmiastowe połączenie z dronem? DJI Mavic 3 Smart Controller to sprzęt, którego potrzebujesz! Bateria 5000mAh pozwala na 3 godziny ciągłej pracy. 15 kilometrów zasięgu zapewnia możliwość sterowania dronem DJI Mavic 3 i innymi kompatybilnymi maszynami. Rejestrowanie obrazu nigdy nie było prostsze. Wystarczy uruchomić DJI Mavic 3 Smart Controller, by po kilku sekundach móc wznieść się w przestworza i na żywo śledzić obraz w najwyższej jakości. Nadawanie sygnału transmisją O3+ sprawdza się w przekazywaniu obrazu bez zauważalnego opóźnienia.

Zwiększanie zasięgu dzięki dedykowanej antenie panelowej

8 kilometrów zasięgu, jakim dysponuje DJI Mavic 3, może nie wystarczać. Trudne warunki atmosferyczne lub potrzeba wzniesienia się daleko poza strefę zasięgu powoduje, że konieczne jest zastosowanie anteny panelowej. Wzmocnij swój DJI Mavic 3 Controller anteną 4Hawks Raptor XR. Zapewnia 4-krotne zwiększenie sygnału w stosunku do standardowych anten, co poprawia sterowność drona w najtrudniejszych warunkach i na najwyższych wysokościach. To doskonała opcja dla tych, którzy oczekują maksymalnej wydajności swojego urządzenia. Akcesoria do pracy w słoneczne dni Zdarzało Ci się nic nie widzieć na ekranie DJI Mavic 3 Controllera? Chociaż promienie słoneczne mogą zapewnić fantastyczne zdjęcia, to ujrzenie czegokolwiek na ekranie kontrolera jest trudne. Masz jednak wyjście i możesz wyposażyć się w osłonę przeciwsłoneczną Sunnylife. Sprawdza się świetnie nie tylko do kontrolerów, ale też standardowego sterownika podłączanego do smartfona. Nie ma znaczenia, jakiego sprzętu używasz do nadawania kierunku dronowi. Z osłoną przeciwsłoneczną nagrywanie obrazu stanie się jeszcze bardziej komfortowe!

Bezpieczeństwo Twojego drona na najwyższym poziomie

Gdy kompletujesz sprzęt do profesjonalnego zastosowania, musisz zadbać o jego bezpieczeństwo. Postaw więc na pojemną i wytrzymałą walizkę B&W typ 4000. Jest wykonana z twardego tworzywa sztucznego i wyłożona odporną na uszkodzenia pianką. Pojemność walizki to prawie 17 litrów. Świetnie sprawdza się do przechowywania drona Mavic 3 i dodatkowych akcesoriów, których używasz podczas pracy. Obudowa została wykonana w technologii ochronnej IP67 i ma 30 lat gwarancji. Czy potrzeba lepszej rekomendacji?

Skorzystaj z dodatkowych akcesoriów do drona Mavic 3!

W sklepie Megadron znajdziesz wszystko, co niezbędne do Twojego drona. A co wtedy, gdy jakiś produkt nie spełni Twoich oczekiwań? Przygotowaliśmy dla Ciebie intuicyjny kreator zwrotów zintegrowany z urządzeniami Paczkomat InPost. W ciągu 30 dni od zakupu na odległość możesz zwrócić produkt. Niczego więc nie ryzykujesz, a w razie zmiany decyzji szybko i bezproblemowo odzyskasz pieniądze. Zapoznaj się z pozostałymi produktami widocznymi w kategorii akcesoriów do drona Mavic 3. Oczekujesz najwyższej jakości produktów i konkurencyjnych cen? Wybierz sklep Megadron!

pixel