Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DIJ Mavic Pro - części zamienne i akcesoria

Wyniki: 12

Przed Tobą zebrane w jedną całość najpotrzebniejsze akcesoria do Mavic Pro od DJI. Perfekcyjne zdjęcia i nagrywanie filmów w 4K jest jeszcze łatwiejsze nawet dla amatorów dronowania. Zwiększ jeszcze bardziej możliwości swojego sprzętu i sięgnij po najpotrzebniejsze akcesoria Mavic Pro z tej kategorii. Żadne wyzwanie nie będzie dla Ciebie zbyt trudne!

Dodatkowe zasilanie do Mavic Pro

Ładowanie akumulatorów drona Mavic Pro wymaga najwyższej jakości akcesoriów. To zwłaszcza oryginalna ładowarka DJI AC – mini USB, która zapewnia parametry zasilania dopasowane perfekcyjnie do zapotrzebowania akumulatorów. Dzięki niej Twój Mavic Pro nie będzie miał żadnych trudności ze wznoszeniem się na wyżyny. Jeśli chcesz jeszcze więcej, postaw na dodatkowe części niezbędne w trudnych warunkach – zapasowa kable USB czy przewody zasilające. Jeśli użytkujesz Mavic Pro akcesoria do ładowania akumulatorów okażą się niezbędne. Maksymalna długość lotu to 27 minut, co oznacza konieczność szybkiego postawienia drona na nogi. Zapasowe akumulatory to świetne rozwiązanie dla każdego profesjonalisty, który znajdzie dla nich miejsce w swoich schowku. Jednak z czasem konieczne jest uzupełnienie energii, dlatego pamiętaj o posiadaniu co najmniej dwóch ładowarek do Mavic Pro.

Zabezpieczenie akcesoriów Mavic Pro

Wykorzystywanie drona do profesjonalnych ujęć zawsze wiąże się z posiadaniem wielu akcesoriów. Musisz mieć miejsce na ich przechowywanie. Jednym z ważniejszych jest torba ochronna na akumulatory DJI Mavic. Zaopatrzenie się w niezbędne baterie do drona zawsze stanowi pewien wydatek. Dlatego nie pozwól sobie na uszkodzenie czy całkowite zniszczenie akumulatorów przez zwykłą nieuwagę. Torby ochronne na baterie są idealnie dopasowane i wykonane z najwyższej klasy materiałów. Dodatkowo torba ochronna na akumulatory do Mavic Pro wyposażona jest w praktyczny rzecz zabezpieczający przed przypadkowym otwarciem. Każdy droniarz doskonale wie, jakie znaczenie ma stosowanie gimbala do swojego sprzętu. To zaawansowane urządzenie zapewnia świetną stabilizację obrazu i osiowanie w czasie rzeczywistym. Jednak loty w trudnych warunkach lub ograniczonym przestrzennie terenie mogą być wyzwaniem dla sprzętu. Rozwiązaniem jest blokada gimbala DJI Mavic Pro & Platinum. Ultralekka konstrukcja oparta na druku 3D nie wpływa negatywnie na czas lotu. W zamian zapewnia jednak świetną ochronę dla Twojego sprzętu. Ochronne akcesoria Mavic Pro to jednak nie wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie Megadron!

Elementy eksploatacyjne do Mavic Pro

Nawet najbardziej doświadczony użytkownik drona może uszkodzić swój sprzęt. Profesjonalizm droniarza można dostrzec wtedy, gdy potrafi sobie z tym poradzić. Jedną  najczęściej pojawiających się usterek jest awaria śmigieł. Są one bezpośrednio narażone na wpływ czynników atmosferycznych, czy obiektów znajdujących się w najbliższym otoczeniu. Dla zapewnienia sobie ciągłości pracy z Mavic Pro akcesoria zamienne zawsze powinny być  na wyposażeniu droniarza. Dlatego zerknij na śmigła do DJI Mavic Pro & Platinum Stealth Czarne Master Airscrew. Co je wyróżnia? W porównaniu do oryginalnych śmigieł prezentowane powyżej zapewniają dodatkowe podniesienie jakości lotu. Po pierwsze są cichsze nawet o 5 dB, dzięki czemu praca dronem jest jeszcze przyjemniejsza. Po drugie zredukowano ich masę, co może nawet wydłużyć czas lotu. Po trzecie ich barwa została dobrana tak, by dostrzegać drona nawet z największych odległości. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej przyjemności z pracy i precyzji lotu.

Bezpieczeństwo i lokalizacja Mavic Pro

Trudno o pełne zadowolenie z użytkowania drona, jeśli nie da się zapewnić sprzętowi odpowiedniego zabezpieczenia. Jednym z podstawowych akcesoriów do Mavic Pro jest mata lądowisko PGYTECH. Możesz używać jej z dodatkowymi śledziami montażowymi, które zapewnią idealne wypoziomowanie. Mata wyposażona jest również w odblaskowe paski, które ułatwiają lokalizowanie lądowiska. Produkt ten wykonano w dwóch wyrazistych kolorach, które podnoszą widoczność bez względu na wybór miejsca startu i lądowania. Mata dla dronów dostępna jest w dwóch wariantach – 55 i 75 cm średnicy. Kolejnym przykładem praktycznego dodatku jest oświetlenie sygnalizacyjne drona STROBON Led. To niewielkie źródło światła emituje białą barwę w sposób pulsacyjny. Zapewnia dobrą widoczność w trudnych warunkach, dzięki czemu zawsze będziesz mógł zlokalizować drona po zmroku. Oświetlenie sygnalizacyjne jest wyposażone we własny akumulator, który ładuje się ładowarką 5 V. Niewielka masa własna i pełna kompatybilność z Mavic Pro sprzyjają użytkowaniu dla zwiększenia bezpieczeństwa sprzętu.

Gdy Mavic Pro schodzi na ziemię

A co wtedy, gdy chcesz wykorzystać możliwości aparatu 4K na ziemi? Sterowanie dronem ręcznie może być niekomfortowe. Dlatego nasze akcesoria Mavic Pro to również niezbędny sprzęt ułatwiający manualne kierowanie kamerą. Wykorzystaj do tego katanę PolarPro. To niezwykle przydatny sprzęt o pełnej kompatybilności z dronem. Przy jego pomocy uchwycisz każdy moment i wykonasz perfekcyjne ujęcie również z ziemi. Katana została wyposażona w uchwyt mocujący na telefon. Dzięki temu nie musisz w jednej dłoni trzymać smartfona a w drugiej uchwytu. Gdy czas na zejście na ziemię katana PolarPro umożliwi Ci wykonanie najwyższej jakości zdjęć i filmów.

Akcesoria do Mavic Pro od Megadron!

Oczywiście to jeszcze nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii. Jeśli chcesz maksymalnie korzystać ze swojego drona postaw na antenę panelową 4Hawks Raptor XR DJI Mavic Air. Możesz bez trudu samodzielnie zintegrować ją z urządzeniem sterującym, by na stałe zwiększyć zasięg Twojego drona. Pamiętaj, że wszystkie prezentowane w naszym sklepie akcesoria są zawsze dopasowane do konkretnych modeli sprzętu. Ich jakość jest potwierdzana przez ekspertów i użytkowników wystawiających je na najcięższe wyzwania. Jeśli jednak zdarzy się, że Twoje zamówienie nie spełni oczekiwań, możesz w terminie 30 dni odstąpić od zakupu. Przygotowaliśmy dla Ciebie intuicyjny system reklamacji i zwrotów oparty na urządzeniach Paczkomat InPost. Wszystko po to, by nie zabierać Twojego cennego czasu i jak najszybciej zwrócić Ci pieniądze. Już teraz zapoznaj się z innymi kategoriami naszego sklepu Megadron i wybierz produkty, których potrzebujesz!

pixel