Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Mavic Air - części i akcesoria

Wyniki: 11

Jesteś szczęśliwym posiadaczem drona DJI Mavic Air? Akcesoria widoczne w tej części sklepu Megadron to najwyższa jakość i pełna kompatybilność z Twoim dronem. Skorzystaj z możliwości zastąpienia wadliwych elementów lub podniesienia możliwości DJI Mavic Air do niespotykanego dotąd poziomu!

Akcesoria ochronne do DJI Mavic Air

Zanim Twój dron ulegnie uszkodzeniu, możesz zabezpieczyć go akcesoriami ochronnymi. Wyposaż drona DJI Mavic Air w sklepie Megadron elementami osłonowymi. Możesz wybrać osłonę śmigieł do DJI Mavic Air, które pozwolą na bezstresowe przemierzanie opuszczonych budynków. Zabezpieczą śmigła również w trudnych warunkach naturalnych, by dron nie zaplątał się w gałęzie lub liście.Podobnie może być z kamerą drona. Dlatego postaw na osłonę gimbala DJI Mavic Air i ochroń go przed niespodziewanymi przeszkodami. Świetnie zabezpieczy go przed kurzem, pyłem i wodą. Sprawdzi się podczas transportu, który nie uszkodzi czułej optyki drona.

Części zamienne do DJI Mavic Air

W naszym sklepie masz dostęp też do bardziej zaawansowanych elementów do DJI Mavic Air. Akcesoria te obejmują np. śmigła do DJI Mavic Air Stealth Czarne Master Airscrew. To innowacyjna konstrukcja, która umożliwia zwiększenie czasu lotu o niemal 3 minuty w porównaniu do fabrycznych łopat. Gdy Twoje śmigła uległy uszkodzeniu, możesz wymienić je na takie, które zapewniają lepsze właściwości w powietrzu.Już teraz skorzystaj z okazji i poznaj wszystkie produkty z kategorii. Nie zapomnij też o pozostałych częściach widocznych w naszym sklepie internetowym! Zapraszamy do zakupów!

pixel