Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony Autel

Wyniki: 23

Drony Autel Robotics

Firma Autel Robotics powstała w tym 2014 roku ( w tym samym roku co sklep Megadron). Jej główną wizją jest rozwój bezzałogowych technologii lotniczych, aby umożliwić użytkownikom platform rekreacyjnych i komercyjnych zaspokojenie i przekroczenie ich potrzeb i oczekiwań jeżeli chodzi o drony.

Autel jest zespołem złożonym z wielobranżowych inżynierów, którzy są inspirowani klientami i ich pragnieniem, aby dostarczać im coraz lepszych produktów. To połączenie nauki i pasji, które prowadzi nas wytwarzania najlepszych produktów w branży. Pierwszym modelem był X-Star w 2015 roku i mocno umocniliśmy swoją rolę lidera w branży dzięki serii EVO. Rozwój platformy EVO II w 2020 r. Wyznacza nową erę dla Autel Robotics, kiedy dostosowywaliśmy, modyfikowaliśmy i przyspieszaliśmy technologie, aby spełnić zamierzone zastosowania tych dynamicznych samolotów i ładunków dla ich użytkowników.

Dostępne drony Autel EVO II

  • Autel EVO II  - Posiada aparat 8K, 48 MP z przetwornikiem 1/2 "CMOS. Może przechwytywać treści w rozdzielczości do 8 000x6 000 pikseli dla zdjęć, co oznacza, że ​​można wyświetlić to na telewizorze 100 calowym. Wideo rozdzielczość wynosi maksymalnie 7720 × 4320 pikseli. Posiada również 4 krotny bezstratny zoom w aparacie, a jego waga przy starcie wynosi 1127 gramów.
  • EVO II Pro - jest wyposażony w aparat 20 MP z 1-calowym czujnikiem CMOS, regulowaną przysłoną (w zakresie od f / 2,8 do f / 11), HDR, zakresem ISO 100-12 800 i możliwością nagrywania wideo 6K. EVO II Pro przy starcie wynosi 1174 gramów.
  • EVO II Dual - posiada zarówno czujnik termalny FLIR Boson o rozdzielczości termicznej do 640x512, jak i tę samą kamerę 8K, która jest dostarczana ze standardowym modelem. Masa startowa EVO II Dual 320 wynosi 1157 gramów i 1192 gramów dla EVO II Dual 640.

Drony Autel EVO II wyróżniają się wysoką jakością nagrań wideo. To co nam przypadło do gustu to aparatura sterującą, która posiada wbudowany wyświetlacz. W porównaniu do dronów DJI, aparatura w Autel Robotics EVO 2 może wyświetlać obraz (podgląd z kamery) - pozwoli to przyśpieszyć czas potrzebny na wystartowanie oraz przygotowanie się do lotu dronem Autel EVO.  Kolejnym wyróżnieniem jest wysoki poziom omijania przeszkód co pozwala na bardzo precyzyjne śledzenie (ActiveTrack).

Dzięki Autel Evo Live Deck możliwe jest wyświelanie obrazu w jakości 1080P (60 klatek) poprzez wbudowany port HDMI na dowolnym urządzeniu. Funkcja może być bardzo przydatna przy wykorzystaniu drona do transmisji wydarzeń na żywo lub w telewizji (relacje na żywo z drona).

pixel