Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Mini 3

Wyniki: 17

DJI Mini 3 to nowa, tańsza wersja popularnych dronów DJI Mini 3 Pro. Nagrywaj zapierające dech w piersi filmy w jakości 4K z opcją HDR, dla uzyskania jeszcze bardziej wyrazistych kolorów. Z Mini 3 nie musisz mieć żadnego doświadczenia, aby nagraniami zachwycić innych, dzięki trybom Quickshotz, które uruchomisz zaledwie jednym kliknięciem. Duża 1/1,3-calowa matryca pozwoli Ci tworzyć zdjęcia 12 Mpix nawet w trudnych warunkach oświetleniowych np. po zmierzchu.

Najważniejsze cechy dronów DJI Mini 3

Najważniejsze cechy dronów DJI Mini 3 to przede wszystkim niesamowicie długi czas lotu — aż 38 minut i ruchoma kamera, która pozwala na pionowe ujęcia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zdążysz utrwalić to, czego pragniesz, a rozmiary nagrań będą pasowały do social mediów. Dzięki niskiej wadze do 249 gramów nie musisz robić żadnych szkoleń, aby nimi latać — również wtedy, kiedy wykorzystujesz je w firmie! Mimo małych rozmiarów nie musisz martwić się o podmuchy wiatrów, bo dzięki opływowej konstrukcji drony DJI Mini 3 są tak samo oporny na wiatr, co drony dwa razy cięższe.

Drony Dji Mini 3 - zasięg

Odleć na odległość nawet 6 km dzięki autorskiej technologii DJI — Ocusync 2.0. Podgląd na żywo z kamery dronów wyświetlisz w jakości HD, a szybki transfer plików Quicktransfer sprawi, że natychmiastowo podzielisz się swoimi materiałami z innymi. Dodatkowo system GPS utrzyma drony w stabilnym zawisie i zapewni, że zawsze będziesz wiedział, gdzie się znajdują.

Doskonałe drony na początek 

Atrakcyjna cena sprawia, że DJI Mini 3 to idealne drony do rozpoczęcia przygody z lataniem. Producent dodatkowo wyposażył drony w szereg inteligentnych funkcji, które sprawią, że lot będzie bezpieczny. Wystartuj za pomocą jednego przycisku i skorzystaj z automatycznego powrotu do domu, który możesz włączyć sam lub drony zrobią to za Ciebie np. kiedy akumulator będzie bliski rozładowania.

Wybierz zestaw dla siebie

Skorzystaj z zestawu podstawowego lub jeszcze lepiej wykorzystaj możliwości dronów z pomocą zestawu Fly More Combo, w którym znajdziesz najpotrzebniejsze akcesoria. Jeżeli chcesz maksymalnie usprawnić obsługę i wszystko trzymać w jednym miejscu zainwestuj w aparaturę DJI RC ze wbudowanym ekranem.

pixel