Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Autel Robotics

Wyniki: 88

Poznaj Autel Robotics – pierwszy na świecie dron z 4-osiowym gimbalem. Modele tego producenta zapewniają nadzwyczajne wrażenia z podniebnych przygód. Możesz nimi nagrywać fascynujące filmy w najwyższej rozdzielczości dopasowanej do swoich oczekiwań. Filmowanie w nocy bez szumów, termowizja a może pionowa rejestracja obrazu idealna pod urządzenia mobilne? Żaden problem — to wszystko potrafią drony marki Autel. Sprawdź je!

Zaawansowane drony Autel do zadań specjalnych

Oczekujesz niezawodności i maksymalnej funkcjonalności w niewielkich rozmiarach? Oto dron Autel EVO Nano+ Classic w wersji pomarańczowej. Składany, przez co niezwykle kompaktowy dron wzniesie się na wyżyny, by wykonać dla Ciebie zdjęcia aparatem 50 Mpix lub filmy w rozdzielczości 4K 30 fps. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej przedstawiamy Autel EVO Lite+ Classic. To idealna opcja dla zaawansowanych użytkowników, którzy są w pełni świadomi rezultatów nagrywania filmów w 6K i błyskawicznego przekazywania ich do urządzenia mobilnego. Dron Autel Robotics w wersji Lite+ idealnie dopasowuje ustawienia kamery, nawet jeśli lecisz przez mgłę lub dosłownie wzbijasz się w chmury.Dla profesjonalnych zastosowań stworzono drona Autel EVO II Dual Rugged Bundle (640T) V2. Kamera nagrywająca w 8K zapewni Ci dostęp do wszystkich możliwych szczegółów, które pojawią się w jej zasięgu. Z takim sprzętem Autel bez najmniejszych trudności prześledzisz teren w poszukiwaniu obcych obiektów i przeprowadzisz akcję ratunkową. Kamera termowizyjna pomaga w ustaleniu położenia wadliwych sprzętów lub określeniu awarii instalacji. To niezastąpiony sprzęt w jednostkach pilnujących porządku, grupach ratunkowych czy firmach chroniących mienie.

Gotowe zestawy dronów Autel Robotics

Dobrze wiemy, że miłośnicy latania potrzebują pełnego zestawu urządzeń. Sam dron na niewiele się zda bez centrali sterującej, dodatkowej anteny czy walizki ochronnej. Dlatego do drona możesz dokupić zestaw z najpotrzebniejszymi akcesoriami, podnoszącymi jakość korzystania. Przykładem jest dron Autel EVO Lite+ 6K Premium Bundle Space Gray. Sprzęt wyposażono w:Kontroler;2 akumulatory;3 pary śmigieł;Torbę transportową;Hub do ładowania;ŁadowarkęKabel Lightning;Kabel USB-C;Kabel Micro-USB;Kabel ładujący USB-C;Instrukcję obsługi.Wybierając taki zestaw Premium Bundle od Autel oszczędzasz pieniądze i czas potrzebny na skompletowanie najważniejszych podzespołów.

Ubezpieczenie i ochrona dla Twojego drona Autel Robotics

Rozszerzona gwarancja dla drona Autel Robotics to luksus, na który Cię stać. Gdy wydajesz kilka lub kilkanaście tysięcy na zaawansowany sprzęt, nie masz czasu na poszukiwania nowego w przypadku awarii czy odsyłanie do serwisu. Dlatego w sklepie Megadron możesz błyskawicznie ubezpieczyć swój sprzęt na czas 12 miesięcy. Przykładem takiej usługi jest ubezpieczenie Autel Robotics Care - EVO II Pro 6K. W ramach dodatkowego wsparcia zyskujesz wymianę uszkodzonego drona nawet dwa razy w roku! Poza tym Twoje zgłoszenie traktowane jest jako priorytetowe i realizowane błyskawicznie. Pamiętaj, że w sklepie Megadron czekają na Ciebie również najpotrzebniejsze akcesoria i części zamienne do Twojego drona. Służymy pomocą merytoryczną w doborze części i asortymentem z najwyższej półki jakościowej. Nie wahaj się zadać nam kilku szczegółowych pytań o sprzęt, serwis czy dodatkowe wyposażenie. Wznieś się ponad limit z dronami Autel!

pixel