Zapisz na liście
Stwórz nową listę

BlitzWolf

Wyniki: 2

Wszechstronne ładowarki z funkcjonalnością Quick Charge to niezawodne urządzenia. Umożliwiają szybkie i sprawne ładowanie sprzętu elektronicznego. Marce przyświeca idea tworzenia ładowarek obsługiwanych w prosty i intuicyjny sposób. Przejrzyj kategorię produktów BlitzWolf, w której znajdziesz ładowarki, powerbanki, kije do selfie, adaptery i inteligentne gniazdka WiFi.

Czym wyróżnia się ładowarka BlitzWolf?

Marka BlitzWolf opracowała innowacyjną technologię Power 3S, która rozpoznaje urządzenie i automatycznie dopasowuje maksymalną szybkość ładowania jego baterii. Jest to wygodne dla użytkownika i bezpieczne dla akumulatora. Protokół szybkiego ładowania to gwarancja kompatybilności sprzętu ładującego z urządzeniami Apple. 

BlitzWolf – nowoczesna technologia i bezpieczeństwo

Ważną cechą urządzeń marki BlitzWolf jest bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie akcesoria tego producenta wyposażone są w ochronę przed:1.     Przegrzaniem.2.     Nadmiarem mocy.3.     Przepięciem.4.     Zwarciem. Mają też kompensację napięcia i zapewniają inteligentny dobór prądu do ładowania Twoich urządzeń. 

Jakie porty ma ładowarka BlitzWolf i co można ładować za pomocą tego urządzenia?

Porty wyposażone są w opcję szybkiego ładowania. Jakie są ich rodzaje i które urządzenia można nimi ładować? Przykładowo, ładowarka sieciowa USB BlitzWolf BW-S6 30W ma 2 porty typu zwykłe USB. Ładowarki z naszej oferty mają od 2 do 6 takich portów. Aby naładować urządzenie, potrzebujesz przewodu. Kabel USB do Lightning BlitzWolf MF-10 Pro i BlitzWolf BW-CB7 pasują do urządzeń od tego producenta i umożliwiają szybkie przesyłanie danych. Cechą, która wyróżnia go wśród innych kabli do ładowania, jest fakt, iż wyposażony jest w chip MFI kompatybilny ze sprzętem Apple. Możesz go stosować podczas ładowania smartfonów, tabletów i laptopów. Wszystkie urządzenia marki BlitzWolf zostały tak zaprojektowane, by zapewnić użytkownikowi wygodę i komfort. Ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że świetnie nadają się do ładowania w podróży – wybierz coś dla siebie i ciesz się komfortem i wygodą.

pixel