Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Mini 2 - dla wyjątkowej perspektywy

Wyniki: 4

DJI Mavic Mini 2 – dron dla tych, co wymagają

Wybierając drona, warto wiedzieć, czego oczekujemy. Drony dla dzieci będą zupełnie inne niż sportowe drony dla dorosłych oraz profesjonalne drony dla specjalistów w danych dziedzinach. Drony z serii DJI Mavic Mini 2 to uniwersalne, wysokopółkowy dron rekreacyjny, którego można używać także do zadań specjalnych. Dzięki temu jest produktem niemalże dla każdego, spełniającym wiele funkcji.

Drony z serii DJI Mini 2 – przegląd modeli

Cała seria dronów DJI Mavic Mini 2 to produkty dedykowane fanom prostej w obsłudze, ale rozbudowanej funkcjonalności. Znajdziesz tu szybkość, charakterystyczną dla dronów mniejszych, sportowych oraz doskonały obraz z kamery na żywo, która przypadnie do gustu osobom filmującym rzeczywistość.

Specyfikacja dronów DJI Mavic Mini 2

Czym charakteryzują się drony z serii DJI Mavic Mini 2? Przede wszystkim to niezawodność w każdej sytuacji. Drony DJI Mavic Mini 2 są lekkie i małe, nadają się do nagrywania i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Mają duży zasięg i potrafią wykonywać automatyczne zadania.

  • Klasyczna wersja Mavica Mini 2 to 31 minut nieskrępowanego lotu. Przy wadze 249 g to naprawdę dobry wynik.
  • Jego zasięg, czyli 5000 metrów pozwala na robienie panoramicznych ujęć. Doskonała kamera, fabryczna 4K 30p pozwala na filmowanie z najwyższą precyzją.
  • Do tego aparat 12 Mpix. Dużą zaletą tego drona jest to, że jest składany. Dzięki temu przechowywanie, przenoszenie i transport są niezwykle łatwe.

Dodatki do dronów DJI Mini 2

Jeśli myślisz, że podstawowa wersja drona DJI Mavic Mini  to wszystko, co można zaproponować, to się naprawdę mocno mylisz. Sprawdź sam, jak wiele można tu zmienić, zmodyfikować i dodać. Poszukaj dodatkowych akcesoriów z częściami serwisowymi, zapasowej baterii, specjalnego pokrowca czy dodatkowego kontrolera, by latać dalej, dłużej i lepiej. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na zapasowe śmigła oraz dodatkowe ładowarki, które w szybkim tempie naładują baterie Twojego Mini 2 do pełna.

Wybierz swojego Mavica Mini 2!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, wszystkimi rodzajami dronów z serii DJI Mavic Mini 2, by dużo lepiej dopasować odpowiednią maszynę do swoich potrzeb. Z pewnością któryś z modeli wpadnie Ci w oko i spełni wszystkie wymagania.

pixel