Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Mavic 3 Pro

Wyniki: 8

Dron DJI Mavic 3 Pro to nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje trzy kamery, w tym dwie kamery teleobiektywowe o ogniskowych 70mm i 166mm oraz kamerę CMOS 4/3, dzięki której zrobimy zdjęcie 12-bitowym RAW.

Dzięki 5.1K/50FPS i wideo DCI 4K/120FPS, Mavic 3 Pro oferuje wyjątkowo płynny i ostry obraz, idealny do zastosowań w profesjonalnej produkcji filmowej, wideo marketingu i innych dziedzinach powiązanych z filmem oraz fotografią.

Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) to technologia wykorzystywana w kamerach DJI Mavic 3 Pro, która zapewnia wyjątkowo realistyczne i naturalne kolory, dzięki czemu zdjęcia i filmy wyglądają jakby były zrobione za pomocą profesjonalnej kamery.

Dzięki 10-bit D-Log M, Mavic 3 Pro umożliwia nagrywanie w trybie płaskim koloru, co umożliwia bardziej zaawansowane przetwarzanie kolorów i wydobywanie większej ilości informacji z obrazu w postprodukcji.

Dron DJI Mavic 3 Pro oferuje również latanie do 43 minut na jednym akumulatorze, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się dłuższym czasem lotu i bardziej elastycznym planowaniem trasy swojego lotu.

8 szerokokątnych czujników wizyjnych umożliwiają dronowi Mavic 3 Pro unikanie przeszkód i utrzymywanie stabilnej pozycji w powietrzu, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika i płynne loty.

Podsumowując, dron DJI Mavic 3 Pro to innowacyjne urządzenie, które oferuje niezwykle wysoką jakość obrazu i łatwość obsługi, a także wiele zaawansowanych funkcji, takich jak szerokokątna kamera, tryb płaski kolorów i szeroka gama czujników, które sprawiają, że latanie jest bardziej bezpieczne i stabilne.

pixel