Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Avata

Wyniki: 44

DJI Avata to wyjątkowe drony FPV typu CineWhoop – mają niewielkie rozmiary i wyposażone są w specjalne osłony śmigieł oraz kamery do nagrywania obrazów w wysokiej rozdzielczości. Drony te nadają się do wykonywania manewrów na ograniczonej przestrzeni. W naszym sklepie kupisz oryginalne akcesoria kompatybilne z tą marką: filtry, systemy transmisji, baterie, huby do ładowania, gogle, maty do lądowania, walizki i torby. Przejrzyj kategorię DJI Avata i znajdź dodatkowe wyposażenie do Twojego bezzałogowca!

Części i akcesoria do DJI Avata – sklep 

Wyposażenie dodatkowe do dronów pozwala zwiększyć komfort i wygodę operatora. Każdy rodzaj akcesoriów pełni inne funkcje. Niektóre z nich przydają się w czasie kontrolowania lotu drona. Należą do nich gogle FPV, za pomocą których można oglądać w czasie rzeczywistym obraz rejestrowany przez kamerę znajdującą się na dronie. Oprócz tego w ofercie sklepu znajdują się baterie i huby do ładowania, które dają możliwość wygodnego uzupełniania zapasu energii niezbędnej do dłuższego lotu. Bezpieczne przechowywanie i transport są także ważne. Można je zapewnić, odkładając urządzenie do specjalnego opakowania, które ochroni je przed kurzem, wilgocią i uderzeniami. 

Filtry UV, ND i PL do dronów DJI Avata

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne filtry UV, ND i PL do serii Avata. Czym się różnią i w jakiej sytuacji warto ich używać?1.     filtry UV – używane głównie jako ochrona obiektywu przed zadrapaniami oraz szkodliwym promieniowaniem, które degraduje sensor; 2.     filtry ND – zapobiegają zbyt dużej ekspozycji i gwarantują dobre nasycenie kolorów, pozwalają skrócić czas otwarcia migawki. Idealne do robienia ujęć nocnych;3.     filtry PL – odbijają promieniowanie słoneczne. Przydają się do fotografowania rozległych przestrzeni, np. morza. Redukują obecność odblasków.Ważne jest dobranie odpowiedniego filtra oraz dopasowanie go do konkretnych warunków panujących podczas rejestrowania zdjęć i nagrywania filmów. Dostępne u nas filtry do dronów DJI wykonane są z lekkiego i wytrzymałego tworzywa. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu i demontażu. Filtry PGYTECH pokryte są specjalną powłoką, która odpycha wodę i tłuszcz, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest nieco łatwiejsze. Jeśli chodzi o filtry optyczne do DJI Avata, sklep Megadron ma wiele do zaoferowania swoim klientom.

Baterie i huby do ładowania DJI Avata – sklep 

Każdy użytkownik drona wie, jak ważne jest zapewnienie mu naładowanych baterii. Kupisz u nas inteligentne akumulatory kompatybilne z modelem DJI Avata. Sprawiają, że można znacznie przedłużyć czas lotu – wystarczy zmienić zużyte, rozładowane baterie na nowe. Do ładowania najlepiej nadają się dedykowane ładowarki DJI oraz inne akcesoria – huby. Wszystkie te urządzenia znajdziesz w tej kategorii sklepu. Hub do ładowania baterii DJI Avata ma funkcję ładowania sekwencyjnego, dzięki czemu ładowanie jest bardziej efektywne. Znajdziesz u nas także baterie Li-Ion do gogli do drona. Wystarczają one na około 2 godziny pracy okularów FPV. Dzięki nim możliwe jest obserwowanie na żywo obrazu rejestrowanego przez kamerę zainstalowaną na dronie.

System transmisji do dronów DJI

W naszej ofercie znajdziesz też akcesoria do przesyłu wideo w sposób stabilny i płynny. Dzięki nim podgląd na żywo stanie się wyjątkowo wyraźny. Doskonała transmisja wynika z licznych funkcji i trybów tego sprzętu. Profesjonalny system transmisji DJI O3 Air Unit zapewnia doskonałą transmisję wideo, szerokie pole widzenia i wyjątkowo niskie opóźnienie. Umożliwia oglądanie obrazu FPV w czasie rzeczywistym. 

Torby i walizki dla dronów DJI Avata – sklep z oryginalnymi akcesoriami do dronów

Opakowania na DJI Avata są dopasowane wielkością i wypełnieniem do tego modelu dronów. Niektóre z nich, takie jak torba Sunnylife do DJI Avata Pro-View Combo to lekkie i poręczne walizki z tkaniny. Modele te mają uchwyt do wygodnego przenoszenia i pasek wyposażony w regulację długości. W etui mieści się dron, kontroler, zapasowe baterie i gogle. Torba Sunnylife lub PGYTECH doskonale nadają się do przenoszenia drona na miejsce użytkowania. Jak znaleźć tę idealną? Wybierz jeden z modeli zapinanych na suwak z jednej lub dwóch stron. Zwróć też uwagę na obecność rączki i paska na ramię. Przydadzą się też siateczkowe kieszenie wewnątrz torby, które umożliwiają przechowywanie niewielkich, płaskich przedmiotów.W ofercie naszego sklepu znajdziesz także walizki z twardego, wytrzymałego materiału. Będą idealne do przechowywania i transportu sprzętu. Wśród nich na uwagę zasługuje wodoodporna walizka PGYTECH do DJI Avata. Wykonana z polipropylenu i pianki EVA gwarantuje ochronę drona i wyposażenia przed wilgocią, temperaturą i wstrząsami. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie walizki. 

Inne akcesoria do dronów Avata

U nas skompletujesz swoje wyposażenie do drona. W kategorii akcesoriów do DJI Avata w naszym sklepie znajdziesz uniwersalne i praktyczne dodatki. Mata przydaje się wtedy, gdy na miejscu nie ma płaskiej powierzchni odpowiedniej do startowania i lądowania drona. Zestaw dodatkowych śmigieł przydaje się wtedy, gdy w codziennej eksploatacji komplet podstawowy został zużyty lub uszkodzony.Zachęcamy do zapoznania się z kategorią DJI Avata. Znajdziesz tutaj kompleksowe wyposażenie do dronów FPV, które pozwoli Ci poprawić komfort podczas przechowywania, transportu i użytkowania Twojego quadrocoptera. Akcesoria do tych specyficznie wyglądających dronów to m.in. akumulatory, huby do ładowania, filtry i torby. Wszystkie te rzeczy znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

pixel