Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Mini 3 Pro

Wyniki: 9

Drony DJI Mini 3 Pro to mini drony z możliwościami klasy Pro

Teraz nie musisz iść na kompromisy! Ciesz się mobilnością i lekkością ważącego zaledwie 249 gramów Mini 3 Pro zapakowanego najnowszymi technologiami. Dron DJI Mini 3 zapewni Ci bezpieczeństwo lotu dzięki systemowi 3-kierunkowego wykrywania przeszkód, a z kamerą z 1/1,3- calową matrycą CMOS nagrasz profesjonalne ujęcia w jakości 4K w aż 60 kl/.s! Szereg kreatywnych funkcji zagwarantuje Ci też świetną jakość zdjęć 48 MP, co w czasie lotu do 34 minut dostarczy jeszcze większej radości i satysfakcji z Twoich podniebnych podbojów. Skorzystaj z zestawu praktycznych akcesoriów, by zyskać jeszcze więcej komfortu.

Składany i szybki w użyciu

Dla twórców, którzy są cały czas w ruchu, ogromne znaczenie ma bezproblemowe użytkowanie. Mimo że Mini 3 Pro jest wręcz naszpikowany najnowszą technologia, waży zaledwie 249 gramów, więc nie wymaga posiadania licencji do lotów w terenie zabudowanym. Składana i kompaktowa konstrukcja ułatwia zabranie go ze sobą na każdą wędrówkę, dzień na plaży lub weekend poza domem. Przygotuj się na uchwycenie zapierającego dech w piersiach materiału zawsze, gdy tylko pojawi się natchnienie.

Kamera 4K 

Przenieś swoje materiały na jeszcze wyższy poziom dzięki oszałamiającym wideo 4K HDR i zdjęciom RAW 48 MP. Bogata klarowność każdego obrazu, nawet podczas powiększania dzięki 4-krotnemu zoomowi optycznemu, sprawi, że będziesz mógł podziwiać je z jeszcze większą wnikliwością. Teraz bez obaw możesz uchwycić sceny bez ich zakłócania i obserwować ujęcia z daleka. Możesz także nagrać dramatyczne ujęcia w zwolnionym tempie nawet do 1080p w 120 kl./s. Twój dron wyposażony w tryb D-Cinelike Color zapewnia więcej informacji wizualnych, oferując bogatsze możliwości kolorów i większą elastyczność podczas edycji.

Rozbudowane tryby ułatwiające postprodukcję oraz tryb Panoramy pozwolą Ci zmontować wspaniałe zdjęcia 180 stopni i sferyczne.

Nagrywaj w pionie 

Uchwyć niezapomniane treści i natychmiast dziel się swoją przygodą w podróży. DJI Mini 3 Pro oferuje szeroką gamę inteligentnych funkcji, dzięki którym możesz dodać wyjątkowe chwile i kreatywny styl do dowolnego filmu. Co więcej, Mini 3 Pro umożliwia Ci szybkie przełączanie pomiędzy krajobrazem a portretem jednym dotknięciem. Przeprojektowany gimbal kamery obraca się o 90 °, więc nie musisz rezygnować z jakości obrazu. Funkcja True Vertical Shooting zapewnia szczegółowe ujęcia, gotowe do natychmiastowego wykorzystania w mediach społecznościowych.

Kontroler dostosowany do Twoich potrzeb

Ciesz się płynnym lataniem i responsywnym sterowaniem za pomocą pilota DJI RC-N1 lub nowego DJI RC. Oba kontrolery oferują maksymalną przepływność wideo 18 Mb/s przy bardzo niskim opóźnieniu 120 ms. 

Najważniejsze cechy DJI Mini 3 Pro:

- Waga 249 g

- Nagrywanie w 4K w 60 kl./s

- Matryca 1/1,3 cala

- Możliwość nagrywania w pionie

- Czujniki wykrywania przeszkód

- Czas lotu do 34 minut

- Zasięg do 8 km

- 4x zoom optyczny

- Wersja z nowym kontrolerem DJI RC ze wbudowanym ekranem podglądu.

 

pixel