Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria do DJI Mavic Mini 2 / Mini 2 SE

Wyniki: 49

Dron DJI Mini 2 to model stworzony z myślą o początkujących użytkownikach, którzy cenią sobie wysoką jakość. W tej kategorii znajdziesz oryginalne akcesoria do Mavica: stacje ładujące, śmigła, filtry, torby itd.

DJI Mini 2 – akcesoria kompatybilne z dronem Mavic

Odpowiednio dobrane oryginalne akcesoria do drona DJI Mini 2 pozwalają swobodnie korzystać z urządzenia w różnych warunkach. U nas kupisz stacje ładujące, kable, śmigła, akumulatory, drążki kontrolera, uchwyty od producenta. Krótko mówiąc – wszystkie niezbędne części eksploatacyjne są u nas dostępne w jednym miejscu. Oferujemy także zakup rocznego ubezpieczenia Twojego drona, czyli DJI Care Refresh DJI Mini 2.

Akcesoria DJI Mini 2 – zestawy filtrów

W naszym asortymencie znajdziesz zestawy filtrów optycznych. Akcesoria do DJI Mini 2 takie jak Freewell DJI Mini są przydatne zwłaszcza wtedy, gdy chcesz rejestrować wysokiej jakości zdjęcia i nagrania wykonywane w słoneczny dzień. Jest to możliwe z wykorzystaniem hybrydowych filtrów ND z polaryzacją PL. Filtry zostały tak zaprojektowane, by nie zmniejszać funkcjonalności gimbala, dlatego możesz je stosować bez obaw o to, że negatywnie wpłyną na pozostałe funkcjonalności drona.

Torby, walizki i lądowiska dla drona DJI Mini 2

Gdy jesteś operatorem drona DJI Mini 2, akcesoria ułatwiające transport i przechowywanie sprawiają, że jeszcze łatwiej jest korzystać z urządzenia w plenerze. Wygodna torba „Plus” DJI Mini 2 umożliwia przenoszenie Mavica oraz huba ładującego. Zmieszczą się w niej też inne gadżety przydatne do codziennego korzystania z drona. W tej kategorii znajdziesz też specjalne stojaki i lądowiska, które umożliwiają korzystanie z drona w trudnym terenie. Ułatwiają wylądowanie nawet wtedy, gdy w otoczeniu nie ma płaskiego miejsca. Do przechowywania i transportu doskonale nadają się też specjalne walizki na drona. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz oryginalne akcesoria do Twojego drona DJI Mini 2. Uzupełnij swoje wyposażenie i ciesz się wygodą i komfortem podczas wypraw połączonych z obserwacjami z lotu ptaka.

pixel