Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Air 3 dron, cena | Sklep MegaDron.pl

Wyniki: 9

DJI Air 3 to nowa, bardziej zaawansowana wersja dronów DJI Air. Teraz możesz cieszyć się niesamowitymi filmami. System kamer zastosowany w tym modelu pozwala nagrywać w jakości 4K HDR i wykonywać zdjęcia w rozdzielczości aż 48 MP. Z dronem Air 3 jakość Twoich nagrań i ujęć będzie satysfakcjonująca bez żadnego doświadczenia. Dzięki matrycy 1/1,3 cala tworzenie zdjęć z doskonałą jakością obrazu jest na wyciągnięcie ręki.

Najważniejsze cechy dronów DJI Air 3: maksymalny czas lotu i kluczowe funkcje DJI Air 3

Jedną z najważniejszych cech dronów Air 3 jest maksymalny czas lotu, który pozwala na aż 46 minut swobodnego latania. Dzięki temu masz pewność, że zdążysz zarejestrować to, co chcesz. Waga startowa drona wynosi 720 gramów, a aerodynamiczna konstrukcja daje większą odporność na wiatr. Dodatkowo funkcje Smart RTH oraz Advanced RTH pozwalają zaplanować i zoptymalizować trasę. Dron wyposażono w system kamer oferujących zaawansowane możliwości nagrywania. Pierwsza z nich to kamera szerokokątna, umożliwiająca uchwycenie całego krajobrazu na jednym ekscytującym ujęciu. Druga wyposażona jest w średni teleobiektyw i 3-krotny bezstratny zoom optyczny, co pozwala zbliżać się do szczegółów bez utraty jakości obrazu.

Zasięg transmisji dronów DJI Air 3 i wykrywanie przeszkód

Dzięki zaawansowanemu systemowi transmisji video O4 możesz odlecieć na odległość nawet 10 km. Nowy kontroler DJI RC 2 pozwoli ci na podgląd na żywo obraz w rozdzielczości 1080p/60FPS, a szybki transfer plików Quicktransfer przeniesie materiały z drona na telefon w błyskawicznym tempie. Oprócz tego system APAS 5.0 automatycznie zidentyfikuje przeszkody we wszystkich kierunkach i sprawi, że dron omija je, nawet w trudnych warunkach.

Wiele możliwości – kamery w DJI Air 3 i nagrywanie w nocy lub w zwolnionym tempie

Funkcja Night Mode pozwala DJI Air 3 na nagrywanie niesamowitych filmów nawet w ciemności lub przy słabym oświetleniu. Uzyskasz wyjątkową jakość wideo w rozdzielczości do 4K/30FPS. Funkcje DJI Air 3 obejmują również tryb Slow Motion umożliwia tworzenie filmików o fenomenalnym 4-krotnie zwolnionym tempie, dając niezwykle efektowne efekty wideo.

Zestaw odpowiedni dla Ciebie. Sprawdź, jaka wersja dronów DJI Air 3 będzie najlepsza

Możesz wybrać podstawowy zestaw lub jeszcze lepiej wykorzystać możliwości drona dzięki zestawowi Fly More Combo, który zawiera najpotrzebniejsze akcesoria. Jeśli chcesz maksymalnie ułatwić obsługę i mieć wszystko pod kontrolą, dobrym wyborem będzie Fly More Combo z aparaturą DJI RC, która posiada wbudowany ekran.

Kamery w DJI Air 3: poznaj zupełnie nowe możliwości filmowania dronem

Wysoka rozdzielczość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów to największe atuty DJI Air 3. Drony z tej serii są idealnym wyborem dla osób, które chcą nagrywać filmy i wykonywać fotografie. Maksymalna rozdzielczość zdjęć wynosi 48 MP, a filmy mogą być rejestrowane w jakości 4K/100FPS lub 4K/60FPS HDR. Dron jest wyposażony w zaawansowany system kamer złożony z dwóch obiektywów o jednakowych możliwościach. Obydwa z nich wspierają ponadto tryb Dual Native ISO, który zapewnia jeszcze większą kontrolę nad parametrami zdjęcia.To jeszcze nie wszystko – drony DJI Air 3 to również jeszcze więcej wsparcia w postprodukcji z uwagi na dostęp do specjalnych trybów kolorów: 10-bit D-Log M i 10-bit HLG. Tryb D-Log M umożliwia zebranie znacznie większej ilości danych dotyczących barw na zdjęciu, podczas gdy HLG oferuje wyższy zakres dynamiczny. Dzięki temu Twoje fotografie i nagrania zawsze będą wyglądać perfekcyjnie.

Inteligentne nagrywanie – funkcje DJI Air 3

Nagrania wykonywane z użyciem DJI Air 3 wyglądają wyjątkowo nie tylko ze względu na parametry sprzętu, lecz także dostęp do inteligentnych funkcji filmowania. Przy rejestrowaniu obrazu można skorzystać ze specjalnych trybów MasterShots i QuickShots, które pozwalają na łatwe i bezpieczne wykonywanie skomplikowanych manewrów. Do tego dochodzi możliwość nagrywania w pionie w trybie 2.7K Vertical Shooting, który pozwala zapisać nagrania w formacie idealnie dostosowanym do portali społecznościowych.

Kamery w DJI Air 3 – dynamiczne ujęcia i automatyczne śledzenie

Drony z serii Mavic Air 3 są pierwszymi produktami tej firmy, które wprowadzają obsługę funkcji Waypoint. Z jej użyciem można zaplanować trasę lotu jeszcze przed rozpoczęciem nagrywania, co przekłada się na wyjątkowe rezultaty. Do tego DJI Air 3 obsługuje trzy różne warianty trybu FocusTrack, umożliwiającego podążanie za obiektem podczas nagrywania – Spotlight 2.0, ActiveTrack 5.0 i Point of Interest 3.0. Dzięki temu jest to idealny wybór m.in. do nagrywania różnych wyczynów sportowych i innych ujęć, które wymagają zachowania dużej dynamiki.

Aparatura sterująca DJI Air 3: wygodna obsługa przez wbudowany ekran lub aplikację na smartfona

Urządzenia z serii DJI Air 3 to drony, które możesz z łatwością dostosować pod kątem swoich preferencji. Jeśli wolisz sterowanie z poziomu smartfona, postaw na wariant z kontrolerem DJI RC-N2. Dla osób, które preferują mieć wszystko w jednym miejscu, polecamy z kolei wersję z aparaturą sterującą DJI RC2 z wyświetlaczem o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości FHD.

Wybierz dodatkowe akcesoria ze sklepu Megadron – sprawne ładowanie akumulatorów DJI Air 3 i nie tylko

W ofercie naszego sklepu można znaleźć zarówno drony, jak i komplet przydatnych akcesoriów ułatwiających obsługę poszczególnych modeli. Kupując drona DJI Air 3, warto wyposażyć się także w specjalne ładowarki. Z ich użyciem ładowanie akumulatorów DJI Air 3 będzie jeszcze prostsze – polecamy szczególnie modele z opcją ładowania więcej niż jednej baterii jednocześnie. Oprócz tego warto postawić na pokrowiec, który pomoże ochronić najbardziej delikatne elementy urządzenia, takie jak gimbal DJI Air 3.Sklep Megadron jest oficjalnym partnerem DJI. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną obsługę, pełne bezpieczeństwo podczas zakupów i rzetelne wsparcie w razie jakichkolwiek problemów. Zapraszamy do zakupów – jesteśmy pewni, że każdy miłośnik lotów dronem znajdzie u nas odpowiednie rozwiązania dla siebie.

pixel