Drony DJI FPV - drony wyścigowe

( ilość produktów: 2 )

DJI FPV

DJI FPV zamienia twoją powietrzną wyobraźnię w rzeczywistość. Dzięki temu wciągającemu, intuicyjnemu i gotowemu do lotu systemowi FPV, przygotuj się dużą dawkę adrenaliny. Ogólnie rzecz biorąc, drony FPV różnią się od tradycyjnych dronów na dwa główne sposoby. Pierwszym z nich jest wciągające wrażenia z lotu zapewniane przez gogle. Drugą dużą różnicą jest sam lot. W porównaniu z większością dronów z kamerami, drony FPV zazwyczaj pozwalają na znacznie wyższe prędkości i nieograniczone możliwości manewrowania bez ograniczeń kątowych na żadnej z osi. Z tego powodu drony FPV zwykle wymagały znacznie wyższego poziomu umiejętności latania.

Zobacz akcesoria do DJI FPV

DJI FPV - przedzieraj się przez niebo

DJI to światowy lider w produkcji dronów konsumenckich. Około 70% wszystkich sprzedawanych dronów na świecie jest bowiem sygnowanych marką DJI. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz zarówno modele przeznaczone dla profesjonalistów, jak i drony DJI FPV dla mniej doświadczonych pilotów. Niska waga, w połączeniu konstrukcją cechującą się aerodynamicznymi kształtami gwarantują osiągi i zwrotność, których na próżno szukać wśród tradycyjnych dronów. Modele FPV są stworzone do wyścigów i pokonywania ciasnych zakrętów z zawrotną prędkością. Ponadto umożliwiają rejestrowanie niesamowitych ujęć, stanowiących urozmaicenie głównego materiału wideo.

DJI FPV - dron wyścigowy

Drony wyścigowe DJI wyróżniają się dużym zasięgiem i stabilną transmisją obrazu. Te cechy sprawiają, że można je z powodzeniem wykorzystywać nawet w zróżnicowanym terenie, pełnym zarówno naturalnych, jak i sztucznych przeszkód. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów, dron DJI FPV (first person view) cechuje się niezwykle dopracowaną konstrukcją. Konstruktorzy skupili się przede wszystkim na poprawieniu osiągów i zwrotności systemu. Drony DJI FPV są stworzone do filmowania i fotografowania obiektów z bliskiej odległości lub wydarzeń na co dzień oglądanych przez nas z bezpiecznego dystansu. Mowa tu oczywiście o wyścigach samochodowych, sportach ekstremalnych, a także innych dyscyplinach, w których sytuacja zmienia się niezwykle dynamicznie. 

Drony DJI FPV - kluczowe parametry techniczne

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz systemy umożliwiające nagrywanie szczegółowego obrazu w rozdzielczości 4K. Zaawansowany system stabilizacji gwarantuje płynne ujęcia, bez względu na charakterystykę lotu i panujące warunki atmosferyczne. Precyzyjny system sterowania pozwala na pewne manewrowanie pomiędzy przeszkodami. Dzięki dodatkowym akcesoriom w postaci akumulatorów, ładowarek sieciowych, samochodowych i kabli zasilających, nigdy nie zabraknie energii w Twoim dronie. Oferujemy także części zamienne, takie jak osłony, śmigła i nóżki podwozia. W naszej ofercie znajdziesz ponadto dodatkowe ubezpieczenie drona na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. 

Dron wyścigowy DJI - poznaj jego potencjał

Drony DJI FPV pozwalają zanurzyć się w świat wyścigów i rywalizować o miejsce na podium z innymi pilotami. Oszałamiająca prędkość i niezwykła zwrotność gwarantują zastrzyk adrenaliny i niezapomniane przeżycia. Dodatkowo, technologia FPV umożliwia oglądanie otaczającego nas świata z zupełnie innej perspektywy. Zacznij przygodę z podniebnymi wyścigami razem z dronami DJI. W razie jakichkolwiek pytań związanych z bezzałogowymi statkami powietrznymi lub akcesoriami zachęcamy do kontaktu. Nasi doświadczeni doradcy z chęcią pomogą wybrać konkretny model, dopasowany zarówno do umiejętności, jak i preferencji pilota.

DJI FPV Combo jest w pełni gotowy do lotu i zawiera wszystko, czego potrzebujesz do bezproblemowego i bezproblemowego lotu. Naprawy będą szybkie i łatwe dzięki modułowej konstrukcji z łatwo wymiennymi częściami. Upewnij się, że nagranie jest tak samo zapierające dech w piersiach, jak doświadczenie z lotu w wideo 4K / 60 kl./s i super szerokim polem widzenia 150 °.

Kamera
Pokaż tylko
pixelpixelpixelpixelpixel